„Bezczel” nie żyje. Raper zmarł nagle w wieku 37 lat

0
bezczel
fot. Step Records

Nie żyje Michał Banaszak raper znany jako „Bezczel”. Zmarł nagle w wieku zaledwie 37 lat. Pierwsze informacje o jego śmierci pojawiły się w sieci wczoraj późnym wieczorem. Dziś natomiast wytwórnia Step Records wydała oświadczenie.

O śmierci Michała Banaszka poinformował Kafar.

Śmierć rapera to wielkie zaskoczenie dla jego fanów.

Tuż po tym w internecie pojawiło się wiele informacji na temat rzekomej przyczyny śmierci „Bezczela”. Jedna z nich mówiła jakoby raper został potrącony przez samochód. Rodzina natomiast nie potwierdziła tych doniesień.

Natomiast dziś na stronie wytwórni Step Records, z którą Banaszek współpracował, pojawiło się oświadczenie. Rozwiewa ono wszelkie wątpliwości i spekulacje na temat przyczyn śmierci artysty.

„Drodzy, na prośbę rodziny Michała „Bezczela” Banaszka chcemy zdementować wszelkie nieprawdziwe informacje pojawiające się mediach w związku z jego śmiercią. Przyczyną zgonu Michała było prawdopodobnie zatrzymanie akcji serca.” – czytamy w oświadczeniu

W dalszej części oświadczenia czytamy:

„Straciliśmy nie tylko świetnego rapera, ale przede wszystkim dobrego, serdecznego kolegę z którym wszyscy mamy moc wspaniałych wspomnień. Prosimy o uszanowanie żałoby najbliższych zmarłego i nieszerzenie nieprawdziwych teorii związanych z jego odejściem.”

Raper Kafar w hołdzie zmarłemu „Bezczelowi” zadedykował utwór pt. B.

Cały dochód wygenerowany przez utwór KAFAR DIX37 zostanie przekazany rodzinie zmarłego Michała „Bezczela” Banaszka.

Michał Banaszek urodził się 18 stycznia 1984 roku w Białymstoku. Zadebiutował w 2005 roku. W 2009 roku natomiast ukazał się jego pierwszy album „Dzieło”. Ponadto dwa lata później powstał kolejny album „Made in 2”. Wiadomo, że miał żonę i synka.

Rodzinie i bliskim składamy najszczersze kondolencje.

POLECAMY TAKŻE

Skomentuj artykuł!
- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię