Dobrzany: zatrzymano dwóch mężczyzn z amfetaminą

0

Dzielnicowi z Dobrzan po raz kolejny na terenie gminy Dobrzany przeprowadzili działania prewencyjne. W trakcie działań mundurowi dokonali kontroli pojazdu, w którym znajdowało się dwóch młodych mężczyzn. Podczas przeprowadzanych czynności funkcjonariusze ujawnili w kontrolowanym pojeździe narkotyki w postaci 8 gramów amfetaminy oraz 3 gramów gramów marihuany.

Oprócz kontroli trzeźwości kierujących mundurowi baczną uwagę zwracali na wykroczenia popełniane przez kierujących wobec pieszych, a także samych pieszych. Podczas działań funkcjonariusze zatrzymali dwie osoby, które posiadały przy sobie narkotyki.

W trakcie działań mundurowi dokonali kontroli pojazdu, w którym znajdowało się dwóch młodych mężczyzn. Podczas przeprowadzanych czynności funkcjonariusze ujawnili w kontrolowanym pojeździe narkotyki w postaci 8 gramów amfetaminy oraz 3 gramów gramów marihuany. Za popełnione przestępstwo mężczyźni odpowiedzą przed sądem.

Podczas działań policjanci kontrolowali także miejsca wskazane przez mieszkańców gmin za pomocą KMZB, w których dochodzi do popełniania wykroczeń polegających między innymi na spożywaniu alkoholu w miejscach publicznych, zakłócaniu ładu i porządku publicznego, oraz zaśmiecaniu miejsc publicznych.

Grzegorz Świstak

Skomentuj artykuł!
- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię