Niemcy: Atak nożownika na polski autobus. Nie żyje kierowca

0
pixabay.com

W bawarskim mieście Hof, grupa podróżujących z Polski pasażerów została zaatakowana przez nożownika. Niestety w wyniku ataku śmierć na miejscu poniósł polski kierowca autobusu. 

43-letni kierowca odniósł śmiertelne obrażenia w następstwie ataku, jakiego dokonał na pasażerów – 43-letni Niemiec. Na chwilę obecną dochodzenie w sprawie prowadzi lokalna prokuratura. Przyczyny tej zbrodni są niejasne.

Według aktualnych informacji, polscy pasażerowie podróżowali dwoma autobusami. około północy podróżni zrobili przerwę w mieście Hof. W tym czasie doszło najprawdopodobniej do kłótni między grupą pasażerów, a 43-letnim Niemcem.  Mężczyzna najpierw zaatakował jednego z pasażerów raniąc go, a następnie uderzył w kierunku kierowcy jednego z autobusów. Niestety zadane obrażenia okazały się śmiertelne.

Agresor po zajściu spróbował ucieczki, jednak przybyli na miejsce policjanci udaremnili tę próbę. Na miejscu pojawili się również ratownicy. Niestety, pomimo prób udzielenia pomocy, kierowca autobusu zmarł.

Skomentuj artykuł!
- Bezpłatna pomoc prawna -

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię