Pogoń Szczecin wycofała swój zespół rezerw z regionalnego Pucharu Polski

0
Źródło: Pixabay.com

Pogoń Szczecin wycofała swój zespół rezerw z regionalnego Pucharu Polski. Powodem takiej decyzji władz „Dumy Pomorza” mają być terminy najbliższych spotkań, które nie są do pogodzenia z pewnymi okolicznościami i planami drużyny.

Do rywalizacji rezerwy Pogoni Szczecin dołączyły od piątej rundy. Portowcy awansowali najpierw do 1/8, a później do 1/4 finału, po czym postanowili zrezygnować. Powodem są terminy kolejnych spotkań, które w tym roku uległy zmianie z przyczyn pandemicznych.

Pogoń Szczecin wycofała swój zespół rezerw z regionalnego Pucharu Polski

Pogoń Szczecin wycofała swoje rezerwy z rozgrywek regionalnego Pucharu Polski. Powodem ma być brak piłkarzy, którzy mogliby zagrać w najbliższych spotkaniach w ramach PP. Z informacji podanych przez media wynika, że zawodnicy są na urlopach.
Mecze V rundy zaplanowane były pierwotnie na połowę lutego, ale ostatecznie udało się je rozegrać dopiero pod koniec kwietnia. To wymusiło całkowitą reorganizację kalendarza. Kolejna runda miała być rozegrana 5 lipca. Niestety dla Pogoni jest to zbyt szybko termin.

Mieliśmy zaplanowany okres przejściowy po sezonie i nie mogliśmy z niego zrezygnować. Nie wyobrażamy sobie, żeby nasi zawodnicy – po tak długim i intensywnym sezonie – w ogóle nie dostali wolnego. W połowie lipca chłopacy wrócą do treningów i rozpoczną przygotowania do kolejnych rozgrywek. Na tym się tylko skupiamytłumaczy trener koordynator Akademii Pogoni Szczecin, Maksymilian Rogalski.

Źródło: Interia

POLECAMY TAKŻE:

Skomentuj artykuł!
- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię