Powiat Goleniowski: Tragiczny wypadek na Chociwelce – rodzina szuka świadków  

0
foto: OSP Sowno

Studentka Medycyna zginęła w święta w tragicznym wypadku jaki wydarzył się 25 grudnia na Chociwelce. 3 osoby, w tym dziecko trafiły do szpitala. Poszukiwani świadkowie!

Najtragiczniejszy wypadek tegorocznych świąt

Wypadek wydarzył się na okrytym złą sławą 4 kilometrze drogi wojewódzkiej nr 142. Jest to odcinek drogi, na którym bardzo często dochodzi do wypadków.  Informacja Pogotowia Ratunkowego nie pozostawia złudzeń: 

– Najbardziej tragiczne w skutkach było zderzenie dwóch aut, do którego doszło 25 grudnia przed godz. 11 na drodze, niedaleko węzła Rzęśnica. Pomimo reanimacji zginęła tu młoda kobieta, a 3 pozostałe osoby (w tym ok. 2,5 letnie dziecko) trafiły do szpitala.  

foto: OSP Sowno

Poruszający apel narzeczonego

Przyczyny tragedii bada Policja i prokuratura. Również rodzina zmarłej studentki ostatniego roku medycyny szuka świadków zdarzenia, którzy pomogą wyjaśnić, jak doszło do wypadku i jak wyglądały ostatnie chwile życia przyszłej lekarz pediatrii. Poruszający apel w imieniu rodziny napisał narzeczony zmarłej studentki.

Do wszystkich, którzy jechali 25 grudnia około godziny 11.00 drogą wojewódzką 142 – Chociwelką. W Boże Narodzenie podczas jazdy ze Stargardu do Wolina zdarzyła się tragedia… Moja Alicja miała wypadek i tego wypadku nie przeżyła. W wypadku wzięły udział 2 samochody: czarna Toyota Corolla oraz BMW. Szukamy naocznych świadków tego wypadku, dokładnie tego, co działo się chwilę przed wypadkiem i już w jego trakcie, Jest to dla nas BARDZO WAŻNE. Ułatwi to ustalenie wszystkich okoliczności, a my będziemy wdzięczni, jeśli świadkowie tego zdarzenia się z nami skontaktują. Prosimy o udostępnianie postu.  Alicja miała 25 lat. Po Nowym Roku zaczęłaby ostatni semestr studiów. Chciała być pediatrą i pomagać dzieciaczkom…  

Kontakt – Patryk 663758613

foto: OSP Sowno

Polecamy także:

2 miesiące urlopu dla ojców. Zmiany w 2022 roku
Interwencja: Obawiamy się skumulowanych faktur w nowym roku 

 

Skomentuj artykuł!
- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię