Pracujesz w placówce dla dzieci, która wymaga wsparcia? Zgłoś się do „Paczuszki dla Maluszka”!

0
racujesz w placówce dla dzieci, która wymaga wsparcia? Zgłoś się do
fot. Paczuszka dla Maluszka

Fundacja Małych Stópek na co dzień pomaga potrzebującym. W ramach akcji „Paczuszka dla Maluszka” poszukuje placówek zajmujących się dziećmi w wieku 0-3 lata, które wymagają wsparcia. 

Paczuszka dla Maluszka

Paczuszka dla Maluszka to akcja organizowana w okolicach Bożego Narodzenia przez Fundację Małych Stópek. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy i zaprzyjaźnionych instytucji pomoc trafia m.in. do domów dziecka, domów samotnej matki oraz hospicjów. Ze wsparcia korzystają też mamy będące w trudnej sytuacji życiowej – zarówno te, które oczekują przyjścia na świat dziecka, jak i te, które już urodziły.

Osoby chcące pomagać mogą wziąć udział w akcji na różne sposoby. Istnieje możliwość wsparcia finansowego oraz przygotowania paczuszki na własną rękę. Wszystko trafi do osób najbardziej potrzebujących.

W ubiegłym roku udało się zebrać dary o wartości aż 2 mln zł!

Komu pomóc?

Choć do świąt jeszcze daleko, koordynatorzy „Paczuszki dla Maluszka” już rozpoczynają pracę. Na tym etapie poszukiwane są placówki zajmujące się dziećmi w wieku 0-3 lata, które wymagają wsparcia. W ramach akcji zostanie przekazana chemia kosmetyczna i inne artykuły do pielęgnacji.

Zgłoszenia do „Paczuszki” odbywają się drogą e-mailową pod adresem [email protected]. W tytule wiadomości należy wpisać: „PACZUSZKA DLA MALUSZKA”.

Polecamy także:

SN: Prezentowanie zdjęć dzieci zabitych w wyniku aborcji nie stanowi wykroczenia

Szczecin: Nowy tomograf na Pomorzanach znacznie skróci czas oczekiwania na badanie!

Skomentuj artykuł!
- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię