Ruszyła Szlachetna Paczka. Zrób prezent potrzebującej rodzinie z regionu!

0
fot. FB Szlachetna Paczka

Spełnij marzenia osób, które na co dzień zmagają się z chorobami i ubóstwem. Paczkę możesz przygotować z rodziną, sąsiadami, a także znajomymi z pracy czy szkoły!

Już dziś możesz przygotować świąteczny prezent dla potrzebujących. Na stronie Szlachetnej Paczki znajdziesz dokładnie opisane potrzeby każdej rodziny, dzięki czemu nie będziesz musiał zastanawiać się, co podarować. Znajdziemy tam trzy podstawowe potrzeby, którymi najczęściej są podstawowe sprzęty, takie jak pralka, kuchenka, lodówka, ale także żywność czy środki czystości. Dowiemy się też jakich ubrań potrzebuje rodzina oraz jakie produkty może spożywać. Dla osób, które chcą nie tylko pomóc, ale też sprawić przyjemność drugiemu człowiekowi istnieje rubryka „Szczególne upominki”.

Po wybraniu rodziny, dla której chcemy przygotować Paczkę, mamy możliwość kontaktu z przypisanym do niej wolontariuszem. Odpowie na wszelkie pytania i rozwieje wszystkie wątpliwości.

Powinniśmy pamiętać, że są to prezenty, a więc przekazywane rzeczy muszą być nowe lub w idealnym stanie. Z tego samego względu należy również zapakować je w mocny karton i ozdobny papier. Gotowe Paczki dostarczamy do wskazanych magazynów 11 i 12 grudnia. W transporcie większych gabarytów pomogą organizatorzy.

Więcej informacji znajdziesz w poradniku darczyńcy.

Polecamy także:

Zakaz sprzedaży aut spalinowych? Polska poparła pomysł

Brutalnie zabił 20-latkę a jej 8 miesięczną córkę zostawił w oknie życia

Skomentuj artykuł!
- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię