Szczecin: Kierowca jechał pod prąd na autostradzie A6

0
Szczecin: Do sieci trafiło nagranie z autostrady A6 na wysokości Szczecina. Kamerka samochodowa zarejestrowała jeden z samochodów
Szczecin: Do sieci trafiło nagranie z autostrady A6 na wysokości Szczecina. Kamerka samochodowa zarejestrowała jeden z samochodów

Szczecin: Do sieci trafiło nagranie z autostrady A6 na wysokości Szczecina. Kamerka samochodowa zarejestrowała jeden z samochodów, który jechał pod prąd. O całym zajściu została zawiadomiona policja, która wysłała patrol w celu uchwycenia nieodpowiedzialnego kierowcy samochodu. Nagranie zostało udostępnione przez portal Prawobrzeże24. Incydent miał miejsce w wielkanocny poniedziałek ok. godz. 14:25. Sytuacja została zarejestrowana, gdy kierowcy minęli się z samochodem jadącym z naprzeciwka.

Polecamy także: Ekstraklasa: Kosta Runjaić o porażce z Legią Warszawa

Szczecin: Do sieci trafiło nagranie z autostrady A6

W sieci pojawiło się nagranie z autostrady A6 pod Szczecinem. Kamerka samochodowa zarejestrowała jeden z samochodów, który jechał pod prąd. O całym zajściu została zawiadomiona policja. Sierż. szt. Paweł Pankau, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie przekazał, że funkcjonariusze dostali zgłoszenie w tej sprawie po godz. 15.

Polecamy również: Czesław Michniewicz po meczu z Pogonią: Bardzo się cieszymy z wygranej

W tej sprawia policja natychmiast rozpoczęła postępowanie wyjaśniające. Oficjalnie nie wpłynęło żadne zgłoszenie z nagraniem.

Źródło: RMF FM

 

Polecamy także przeczytać artykuły:

- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię