Szczecin: Olgierd Geblewicz stanie przed sądem za „segregację sanitarną”?

0

Dziś 29 listopada b.r. odbyła się  konferencja prasowa partii KORWiN, podczas której jej działacze powiadomili o zamiarze złożenia zawiadomienia do prokuratury oraz o petycji ws. odwołania marszałka Olgierda Geblewicza. Według działaczy partii popełnił przestępstwo stosując „segregację sanitarną”.

29 listopada b.r. w Szczecinie miała miejsce konferencja prasowa zorganizowana przez działaczy partii KORWiN. Przedstawiciele partii podczas konferencji poddali krytyce pracę obecnego Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego – Olgierda Geblewicza.

To nie wszystko. Mają zamiar złożyć zawiadomienie do prokuratury dotyczące możliwości popełnienia przestępstwa w związku z jak sami twierdzą „segregacją sanitarną” jakiej dopuścił się marszałek w stosunku do pracowników Urzędu Wojewódzkiego.

Postępowanie marszałka Geblewicza jest po pierwsze nielegalne, a po drugie kompletnie bezsensowne, ponieważ jeśli ktoś nie zaszczepił się przeciwko koronawirusowi nie musi to oznaczać, że nie wierzy on w istnienie pandemii koronawirusa, może to oznaczać np. że nie ufa on w skuteczność szczepionek lub po prostu uważa, że pandemia koronawirusa nie jest na tyle groźna, żeby szczepić się przeciwko wirusowi COVID-19 – powiedział przewodniczący zachodniopomorskiego oddziału partii KORWiN.

O co chodzi?

Marszałek Geblewicz podjął decyzję, iż pracę zdalną dla Urzędu będą mogły wykonywać osoby…tylko zaszczepione.
„Niestety rząd skapitulował w walce z pandemią, w imię nieodpowiedzialnego przymilania się antyszczepionkowcom” – stwierdził Geblewicz.
Więcej na ten temat mogą przeczytać państwo W TYM MIEJSCU.

Wiceprezes szczecińskiego okręgu przypomniał zaś o nagannym zachowaniu na drodze marszałka Geblewicza. Wyprzedził on tira, po czym gwałtownie wyhamował tworząc niebezpieczeństwo na drodze. Gdy tir ledwo wyhamował i uderzył w tył samochodu prowadzonego przez marszałka, ten zaparkował na jezdni auto i ruszył w stronę kierowcy. Gdy kierowca powiedział marszałkowi, że ma wszystko nagrane, Geblewicz wsiadł w samochód i odjechał z miejsca zdarzenia. Wideo z tego zajścia możemy zobaczyć poniżej.

Oprócz zawiadomienia przygotowano również petycję o odwołanie Geblewicza ze stanowiska marszałka.

Czy prokuratura skieruje akt oskarżenia do sądu przeciwko obecnemu marszałkowi? Sprawę będziemy monitorować i będziemy państwa na bieżąco informować o postępach.

POLECAMY TAKŻE:

Gryfino: Pierwsze sadzonki sosen w nowym Krzywym Lesie już rosną 

„Wyjdziemy na ulicę”. Zakaz połowu dorsza zabija polskie rybołówstwo?

Minister Zdrowia przedstawił tzw. alertowy pakiet obostrzeń 

Skomentuj artykuł!
- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię