„… chociaż ktoś mnie nagrywa…” powiedziała sklepowa z Gryfic

0

Gryfice to 17 tysięczne miasto na północy naszego województwa. To tutaj samotnie niczym „Don Kichot w spódnicy” protestuje Beata Katkowska – sklepowa.

w takich miejscach, gdy w wielkich miastach dzieją się przełomowe rzeczy i odbywają się protesty ulicach, ludzie pozostają najczęściej bierni i co najwyżej plotkują podczas zakupów – mówiła podczas również samotnych protestów w Gryficach. Ja przychodzę tutaj, bo mi się NIE podoba wyrok tej Atrapy Trybunału konstytucyjnego. 

Niewątpliwie kolejki sklepowe w małych miejscowościach zawsze były lepszym źródłem informacji niż media. To tu można było się dowiedzieć wszelkich nowinek lokalnych. Pani sklepowa, jak widać, postanowiła sama kreować opinię publiczną w Gryficach. Trzy lata temu samotnie protestowała w czarne poniedziałki i teraz też sama zbroi się w megafony i transparent i wychodzi do centrum na, jak to określa, spacer. Na pytanie dziennikarzy lokalnego portalu o nietypowy, bo kulturalny transparent pani odpowiedziała:

„Podczas ostatnich protestów przywieźli jacyś ludzie nie wiem skąd no wulgarny transparent.”

Mieliśmy taki spacer, na który przyjechało dużo ludzi spoza gryfic i to oni przywieźli te transparenty. Mieszkańcom Gryfic to się nie spodobało i trochę mi się oberwało. Skrytykowano to mocno, więc mam tu taki kulturalny, ale też przemawiający.

Z kolei na pytanie „dlaczego jest sama?” odpowiedziała, że nie wie. „Na forach i portalach wszyscy się umawiali, że idą, robią zadymę o i widzicie. Ludziom się teraz dobrze żyje i zapanował marazm. Nie chcą już protestować, bo dobrze mają.”

Widziała pani co działo się w Warszawie, duża brutalność ze strony manifestujących, którzy niszczyli bilbordy pro life?

Ale oni to robią w naszą stronę a tak w ogóle, to prowokatorzy z Konfederacji, wiem to ze sprawdzonego źródła, to nie jest żaden fakenews. To prowokatorzy z Konfederacji i prawicowcy rzucali petardami w Policję w Warszawie – twierdzi Katkowska.

Co na to Konfederacja?

Link do wywiadu z panią Katkowską

Polecamy także:

Łabędź przymarzł do tafli jeziora. Akcja barlineckich strażaków

Szczecin: Ruszyła przebudowa Stołczyńskiej

Stargard: Fundacja SOS dla Rodziny ponownie prowadzi Punktu Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię