Chojna: Nocna eskapada rozjuszonego wandala

0
kradzież
W nocy z niedzieli na poniedziałek (4 na 5 kwietnia 2021) mieszkańców  Chojny obudziły doprawdy barbarzyńskie odgłosy niszczenia mienia oraz krzyki. Okazało się, że przyczyną tych wydarzeń był „rozjuszony” mężczyzna. Interweniowała policja.
Zdarzenie miało miejsce w święta, nocą z niedzieli na poniedziałek. W okolicach centrum rozjuszony mężczyzna niszczył zaparkowane tam samochody. Krzyki i odgłosy jakie powodował agresywny mężczyzna, zbudziły okolicznych mieszkańców.
Mieszkańcy próbowali obezwładnić agresora, co jak się okazało nie było takie łatwe. Mężczyzna był bardzo agresywny i pobudzony. Ze względu na ten fakt, na miejscu musieli pojawić się policjanci oraz pogotowie ratunkowe.
W toku prowadzonych działań, okazało się, że mężczyzna prócz niszczenia samochodów, może być również sprawcą zniszczeń witryny w jednym ze sklepów przy ulicy Klasztornej.
Zatrzymany mężczyzna był bardzo pouczony i agresywny, co było prawdopodobnie spowodowane przez jakieś substancje. Szczęśliwie w wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał. Niemniej jednak sytuacje tego typu mogą mieć zupełnie inny, dużo bardziej brzemienny w skutkach przebieg.
- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię