W Stargardzie rządzą Seniorzy

0

Od kilku dni Stargard należy do Seniorów. Przekazaniem kluczy do miasta rozpoczęły się VI Stargardzkie Dni Seniora. W weekend odbywać się będą zawody sportowe. Odbędzie się również koncert, festyn, parada, dyskoteka i gra miejska. 

W Stargardzie rządzą Seniorzy

Dziś o godz. 14:30 z Rynku Staromiejskiego w towarzystwie muzyki na żywo wyruszy wielobarwna parada seniorów. O 15:00 w Teatrze Letnim rozpocznie się festyn, a o 18:00 – dyskoteka. Świętowanie zakończy niedzielna (19.09.) Terenowa Gra Miejska.

Z wielką chęcią przekazuję co roku seniorom klucz do miasta, bo za każdym razem kiedy go oddają, Stargard jest bardziej radosny. Doskonała atmosfera tego wydarzenia niesie się dalej, sprzyja rozwojowi organizacji pozarządowych i sprawia, że nasze dni seniora stają się rozpoznawalne w Polsce. Jestem z tego powodu dumny i mam satysfakcję, że w Stargardzie żyją ludzie, za sprawą których jest to możliwe – mówi prezydent Rafał Zając.

Zaraz po przekazaniu kluczy, przez prezydenta Stargardu, rozpoczęła się senioriada. Sześć drużyn mierzyło się z różnymi konkurencjami sportowymi. Wspierała ich młodzież z Ochotniczego Hufca Pracy w Stargardzie. Była też strefa gastronomiczna i pokazy zumby oraz Slavica Dance.

Szczegółowy program VI Stargardzkich Dni Seniora jest tutaj.

Polecamy także:
Szczecin: Dziś Marsz Równości, czyli cykl objazdowy LGBT za pieniądze podatników
Szczecin: Początek Festiwalu Marek na Alei Wojska Polskiego już dziś!
Świnoujście: Przybędzie 50 rowerowych stojaków

Skomentuj artykuł!
- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię