Wiosenne naprawy na drogach w Stargardzie

0
Foto: Tomasz Mujta/Oldróg

Na dobre pożegnaliśmy sezon zimowy. Wiosenna aura sprzyja nie tylko spacerom, ale też drogowcom. Tegoroczna dość chłodna i śnieżna zima dała się we znaki drogowcom i kierowcom. Na jezdniach pojawiły się liczne ubytki.

Wiosenne naprawy na drogach w Stargardzie

Foto: Tomasz Mujta/Oldróg

Plusowe temperatury, brak opadów to idealna pora na remonty nawierzchni wybranych dróg, które najbardziej ucierpiały podczas tegorocznej zimy. To bardzo pracowity czas dla ekip drogowych. Wiosną w Stargardzie – jak co roku – rozpoczęły się naprawy. Tym razem mogą kosztować nawet około 600 000 zł.

Foto: Tomasz Mujta/Oldróg

Drogowcy uzupełnili już ubytki na ul. Granicznej, Na Grobli, J. Piłsudskiego, S. Wyszyńskiego i pl. Wolności. Trwają prace m.in. na ul. Dworcowej i Barnima. To nie koniec pozimowych napraw. Ubytki będą usuwane jeszcze tam, gdzie jest taka potrzeba. Ekipa remontowa pojawia się niemal w całym mieście.

Foto: Tomasz Mujta/Oldróg

Wiosna to również czas na malowanie ulic. Po zakończeniu napraw odświeżone zostanie oznakowanie poziome. Coroczne prace obejmują przede wszystkim przejścia dla pieszych, ale także drogi dla rowerzystów i linie wyznaczające pasy jezdni. Dzięki temu zwiększa się bezpieczeństwo wszystkich użytkowników dróg. Malowanie ulic rozpocznie się w maju.

Źródło: Stargard

POLECAMY TAKŻE:

Kradną i wyrywają znaki na Nadodrzance

Szczecin: Znęcał się nad niepełnosprawnym chłopakiem i wszystko nagrał. Teraz ma problemy

Szczecin: Senat odesłał wniosek prokuratury ws. Grodzkiego

- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię