Barlinek: Nielegalny salon gier zamknięty przez KAS

0
Foto: Krajowa Administracja Skarbowa

Zachodniopomorska KAS zamknęła nielegalny salon gier hazardowych w Barlinku. Na miejscu zastano 3 graczy oraz osobę prowadzącą lokal. Postawiono zarzuty urządzania nielegalnych gier hazardowych prowadzącej lokal kobiecie, obywatelce Ukrainy. Zabezpieczono 11 komputerów wykorzystywanych do urządzania gier online oraz monitoring wraz z modemem i 3 kamerami, telefon komórkowy i gotówkę w wysokości 407 zł.

Barlinek: Nielegalny salon gier zamknięty przez KAS

Foto: Krajowa Administracja Skarbowa

Pod koniec lutego br. funkcjonariusze zachodniopomorskiej Krajowej Administracji Skarbowej wspólnie z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu przeszukali lokal w centrum Barlinka, w którym urządzane były nielegalne gry hazardowe.

Wszystkie zatrzymane osoby zostały przesłuchane na okoliczność udziału w nielegalnych grach hazardowych. Kobiecie prowadzącej lokal (obywatelce Ukrainy) postawiono zarzuty urządzania nielegalnych gier hazardowych. Przeszukano jej mieszkanie w poszukiwaniu dowodów zatrudnienia i prowadzenia działalności.

W skontrolowanym lokalu zabezpieczono komputery wykorzystywane do nielegalnych gier online i 407 zł w gotówce.

Zgodnie z ustawą o grach hazardowych, automaty do gier mogą być udostępniane wyłącznie w kasynach. Na ich prowadzenie wymagana jest koncesja. Za urządzanie gier hazardowych grożą wysokie kary finansowe oraz pozbawienia wolności.

Foto: Krajowa Administracja Skarbowa

POLECAMY TAKŻE:

Uwaga przedsiębiorcy! Cyberprzestępcy podszywają się pod Ministerstwo Finansów

Szczecin: Syn zgotował matce piekło. Odpowie za usiłowanie zabójstwa

Nowe fakty ws. zniszczenia stacji Orlen w Rymaniu

- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię