Kamil Frelichowski i bezlitosna krytyka poseł Katarzyny Kotuli

0

Gryfińska Poseł Katarzyna Kotula to osoba której butne wystąpienia szczują ludzi przeciw Kościołowi Katolickiemu. W dniu wczorajszym przyszedł czas rozliczenia Pani Poseł z jej pełnych jadu słów. Kamil Frelichowski będący działaczem Gryfińskiego Ruchu Patriotycznego oraz Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej bezlitośnie punktował Panią poseł.

W ostatnim czasie na terenie Szczecina doszło do poważnego ataku na Kościół i osoby duchowne. W jednej ze szczecińskich świątyń pijany mężczyzna sprofanował krucyfiks łamiąc go, a następnie pobił interweniującego w tej sprawie księdza. Obok tak poważnej sprawy trudno przejść obojętnie, w związku z czym na dzień 16 września zwołana została konferencja podczas której głos zabrał szczeciński Radny Dariusz Matecki, Urszula Rutkowska – w imieniu stowarzyszenia Fidei Defensor, oraz wspomniany już wyżej Kamil Frelichowski.

Konferencja ściśle dotycząca patologicznych, antykościelnych zachowań, dotknęła również języka debaty publicznej jaki stosują politycy Lewicy, Platformy Obywatelskiej i innych zbieżnych z nią światopoglądowo organizacji. Tak jak już wyżej wspomniane było buta, chamstwo i jad wylewające się z ust polityków atakujących Kościół i jego wiernych, są przyczyną wielu skrajnie antyklerykalnych zachowań, których przykład miał miejsce właśnie kilka dni temu.

Czy to „ODPIŁOWYWANIE PRZYWILEJÓW KATOLIKÓW”, o którym mówić Sławomir Nitras na Campus Polska u Rafała Trzaskowskiego?

Bezlitosna krytyka Poseł Kotuli

Poseł Kotula jawi się jako osoba tolerancyjna wspierająca osoby dyskryminowane, a jednak milczy gdy atakowany jest właśnie Kościół. Czy to nie jest przypadkiem wybiórcze traktowanie „osaczonych”. Ideologia jaką stara się ugruntowywać poseł Kotula, jest jedynie popisem hipokryzji osób, które swój biznes polityczny budują fałszywej dyskryminacji, gdy tak naprawdę same są przyczyną jawnych, agresywnych ataków na ludzi z przeciwnej strony.

(Poseł Kotula) milczała, kiedy jej koleżanka Marta Lempart nawoływała do palenia kościołów. milczała kiedy jej koleżanka, poseł Prokop – Paczkowska drwiła ze śmierci ponad 700 chrześcijan. drwiła z księdza z poznania, który popełnił samobójstwo.
Pani Kotula milczała również kiedy jej koleżanka Monika Tichy, w ordynarny sposób lżyła matkę niepełnosprawnego dziecka – Panią Kaję Godek.

– punktował Frelichowski.

Ja jako mieszkaniec Gryfina nie jestem w stanie wskazać żadnych pozytywów działań Pani Poseł Kotuli. 

– dodawał.

Jak powiedział Frelichowski, Poseł Kotula odcina się od terenu Gryfina. Najwyraźniej pomyliła „pracę” antyklerykalnej aktywistki, z rzetelną pracą polskiego parlamentarzysty.

Czy chcemy mieć takich przedstawicieli?

Pozostaje zatem zadać pytanie, czy wyborcy faktycznie chcą mieć przedstawicieli takiego typu w parlamencie? Osoby, które faktyczne potrzeby wyborców stawiają poniżej własnych urojonych wojen z kościołem? Bierne przyglądanie się agresji wymierzonej w Kościół Katolicki, to również odpowiedzialność za to do czego taka bierność prowadzi.

I na zakończenie cytat, który lewica tak chętnie przypomina w wygodnych dla nich sytuacjach.

Ten kto biernie akceptuje zło, jest za nie tak samo odpowiedzialny jak ten, co je popełnia.

Skomentuj artykuł!
- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię