Kolejne darmowe testy w Powiecie Gryfińskim

0
Kolejne darmowe badania na obecność przeciwciał Sara CoV-2 możliwe będą w Powiecie Gryfińskim. Tym razem testowani będą mieszkańcy gmin Trzcińsko Zdrój oraz Widuchowa. 
Badania na obecność przeciwciał wykonywane będą w ramach Zachodniopomorskiego Programu Monitorowania i Prewencji Epidemii Koronawirusa SARS-CoV-2 i Choroby COVID-19. Głównym celem jest identyfikacja osób, które miały kontakt z wirusem. Całość jest dla zainteresowanych darmowa, choć musza oni wcześniej wpisać się na odpowiednią listę oraz wypełnić stosowną ankietę osobową.
W badaniu mogą wziąć udział kobiety między 18, a 59 rokiem życia oraz mężczyźni między 18, a 64 rokiem życia. Zgłaszający się nie mogą mieć objawów chorobowych takich jak kaszel, gorączka, duszności lub brak węchu i smaku.
Badania odbywać będą się w sobotę 17 kwietnia. W Trzcińsku Zdroju będą miały miejsce między 8:00, a 12:00, w Hali Sportowej, natomiast w Widuchowej będą odbywać idę między 15:00, a 19:00 w Szkole Podstawowej.
Wcześniej tego typu badania odbywały się już w Mieszkowicach oraz Moryniu. Zainteresowanie badaniami było dość duże o czym świadczyć mogą kolejki jakie ustawiały się w miejscach organizacji testów.
- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię