Mieszkańcy Mieszkowic po raz kolejny okazali wielkie serca

0

Mieszkańcy Mieszkowic po raz kolejny pokazali jak wielkie serca mają. W ubiegłą sobotę – 18 września bieżącego roku w miejscowości odbył się Festyn Charytatywny, którego głównym bohaterem był cierpiący na żadną chorobę genetyczną Hubert.

Po raz kolejny zbierano pieniądze na cel charytatywny. Na miejscu, na przybyłych czekało wiele atrakcji, które nie jako miały uprzyjemnić inne pożyteczne działania jak zbiórka funduszy dla Huberta.

W parku przy orliku pojawiło się mnóstwo osób, którym przyświecał ten sam cel. Wesprzeć potrzebującego chłopca. Hubert cierpi na Dysplazję przynasadową McKusicka. Przez rzadką chorobę chłopiec jest wzrostu dwuletniego dziecka. Szczęśliwie, dzięki specjalistycznej operacji ma szansę urosną. Koszt zabiegu jest jednak olbrzymi. W związku z tym zorganizowany został festyn, z którego zdjęcia dostępne są TUTAJ.

Podczas imprezy prócz wielu licytacji, loterii itd. odbyły się również zawody STRONGMAN O Puchar Burmistrza Mieszkowic. Prowadził je nieoceniony Rafał Gomuła – Mistrz Świata w Wyciskaniu Sztangi. W takiej atmosferze, zresztą jak można się domyśleć, udało się zebrać olbrzymie pieniądze. W ciągu zaledwie jednego dnia na cel zabiegu zgromadzono aż 113 215,17 gr.

Te pieniądze, to jedynie część potrzeb, niemniej zbliżają Huberta do celu jakim jest być „dużym jak Tata”. Zebrana kwota to wspaniały przykład tego, jak wiele można zdziałać gdy otworzy się serca.

Zbiórka jest wciąż aktywna, i każdy kto chce wspomóc chłopca może tego dokonać wpłacając pieniądze TUTAJ. Nie trzeba wiele, by stać się dla kogoś prawdziwym bohaterem, a w tym wypadku bohaterem jest każdy kto przyczynia się do spełnienia małych – wielkich marzeń chłopca z Mieszkowic.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Międzyzdroje: Mięsożerna bakteria „zjadała” mięśnie nogi 30 latka!
Patryk Jaki o funduszach unijnych: „To nie jałmużna, ale rekompensata”

Skomentuj artykuł!
- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię