Paczuszka dla Maluszka: Zacznij pomagać już dziś!

0

Już dziś możesz wesprzeć bożonarodzeniową akcję dla dzieci z domów dziecka, hospicjów oraz znajdujących się w ciężkiej sytuacji materialnej. 

Paczuszka dla Maluszka to bożonarodzeniowa akcja organizowana od 2013 roku przez Fundację Małych Stópek. Pomoc w jej ramach otrzymają m.in. takie instytucje jak: domy dziecka, domy samotnej matki, hospicja oraz inni podopieczni FMS.

Choć jeszcze trochę czasu minie, zanim będziemy mogli zostawić Paczuszkę pod specjalną choinką, to już dziś możemy wspierać akcję. Obecnie poszukiwani są koordynatorzy, których zadaniem jest umieszczenie drzewka we wskazanej placówce, ozdobieniu go specjalnymi bombkami przesłanymi przez Fundację oraz zbieranie i przekazywanie paczek.  Więcej informacji znajdziesz TUTAJ. Jeżeli nie masz możliwości zostania koordynatorem stacjonarnym – możesz pomagać online!

Kolejnym sposobem jest oczywiście wsparcie finansowe. Jedna Paczuszka to koszt 100 zł, ale można wpłacać zarówno większe, jak i mniejsze kwoty. Możliwe jest to za pomocą formularza TUTAJ.

Ciekawą formą wsparcia jest w tym roku również propozycja firmy Rapal. Oferuje ona kalendarz adwentowy z herbatami na każdy dzień. Dodatkowo na odwrocie wszystkich okienek znajdują się cytaty z Pisma Świętego. Stopniowo odsłaniane ukażą nam  bożonarodzeniową ilustrację. 10% z każdego sprzedanego kalendarza zostanie przekazane na konto „Paczuszki dla Maluszka”.

Polecamy także:

Szczeciński Marsz Niepodległości pod biało-czerwonymi flagami. „Łączmy się, a nie dzielmy!”

„Mordercy”. Problemy Kurdej-Szatan po słowach o Straży Granicznej

Skomentuj artykuł!
- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię