Papież dowiedział się o działalności Fundacji Małych Stópek!

0
Papież dowiedział się o działalności Fundacji Małych Stópek!
fot. Bractwo Małych Stópek

Papież Franciszek poświęcił w środę dwa dzwony „Głos Nienarodzonych”. W uroczystości uczestniczył ks. Tomasz Kancelarczyk z Fundacji Małych Stópek.

Dźwięk dzwonu „Głos Nienarodzonych” rozbrzmiewał na ulicach Szczecina w kwietniu br. Była to inicjatywa, która miała zastąpić odwołany z powodu obostrzeń Marsz dla Życia. Na Jasnych Błoniach zgromadziły się tłumy, aby wyrazić swoje poparcie dla życia od poczęcia do naturalnej śmierci.

Fundacja Małych Stópek włączyła się w zbiórkę funduszy na odlew dzwonów dla Ukrainy i Ekwadoru. W środę zostały one poświęcone przez papieża Franciszka.

Na prośbę polskiej Fundacji ŻYCIU TAK poświęciłem dzisiaj dzwony noszące tytuł „Głos Nienarodzonych”, które zostaną przekazane do Ekwadoru i na Ukrainę. Niech będą dla tych narodów i dla wszystkich znakiem mobilizacji do obrony ludzkiego życia od poczęcia aż do naturalnej śmierci. Dziękuję wszystkim darczyńcom za pomoc w tym dziele. Na pewno wkrótce zgłoszą się inne kraje które zechcą aby taki dzwon rozbrzmiewał u nich – mówił Ojciec Święty.

Prezes Fundacji Małych Stópek ks. Tomasz Kancelarczyk miał przy tym sposobność do spotkania z papieżem i przedstawienia mu szczecińskiej organizacji, która działa na rzecz ochrony dzieci nienarodzonych i wspiera ich rodziców znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.

Polecamy także:

Police: Radni chcą i nie chcą dodatkowej kontroli

Rafał Trzaskowski blokuje Marsz Niepodległości. Organizatorzy: „I tak się odbędzie”

 

Skomentuj artykuł!
- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię