Potrzebna pomoc dla Księdza Tomasza z Wisełki

0
Źródło: Społeczność - zbórka dla księdza Tomasza z Wisełki
Ksiądz Tomasz, Proboszcz Parafii Pod Wezwaniem Św. Józefa Opiekuna Rodzin w Wisełce zmaga się z postępującą chorobą i potrzebuje pomocy. Ksiądz pełni wieloletnią posługę na terenie sołectw Wisełki i Warnowa. Bezsprzecznie wierni spotkali się z otwartością, wrażliwością i ogromnym sercem. Z pewnością to niezwykły kapłan oddany swojej wspólnocie o czym możemy przeczytać w poniższym apelu:

Kochani, Nasza społeczność jest dla wszystkich o otwartym sercu❤️, którzy chcą wesprzeć zbiórkę dla Tomka, człowieka…

Opublikowany przez Społeczność – zbiórka dla księdza Tomasza z Wisełki Sobota, 16 stycznia 2021

Aktualnie Ksiądz Tomasz przechodzi chemioterapię nowotworową. Stan jego zdrowia jest na tyle poważny, że nadzieją dla niego jest kosztowne leczenie w klinice w Niemczech. Na dzisiaj jest to koszt około 45 tysięcy euro w związku z czym wierni i przyjaciele podjęli się organizacji zbiórki.

 

Pomóc można finansowo wpłacając pieniądze na konto lub poprzez przekazywanie przedmiotów, voucherów na usługi do licytacji. Godnym uwagi jest, jak zaangażowani są inicjatorzy akcji. Zbiórkę organizują przyjaciele księdza i społeczność lokalna, z którymi kontaktować się można poprzez stronę:

 

Przedmioty i inne propozycje na licytację można zgłosić na Messengerze na powyższej stronie. Zachęcamy również do wpłat, które można dokonać na konto:

Wszystkich darczyńców prosimy o wpłatę na nr rach.: 70939300000018896820000020 BS Wolin, dla wpłat zagranicznych nr…

Opublikowany przez Społeczność – zbiórka dla księdza Tomasza z Wisełki Poniedziałek, 18 stycznia 2021

- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię