Świnoujście: Karsibór z kolejną inwestycją

1
Źródło: Barbara Michalska Zastępca Prezydenta Miasta Świnoujście

Kolejna inwestycja będzie miała miejsce w Karsiborze. O przetargu świnoujskiego zakładu budżetowego OSIR „Wyspiarz” poinformowała Wiceprezydent Miasta Świnoujście Barbara Michalska. 

Ogłoszono przetarg na wykonanie miejsca piknikowego pomiędzy ulicą Barkową, a kanałem Piastowskim. Bezsprzecznie będzie to idealne miejsce do rekreacji i wycieczek. Godnym uwagi jest, że w niedalekiej okolicy znajduje się m.in. Baza 4. Flotylli (szkoleniowej) U-Bootów z fascynującą historią, która niewątpliwie dodaje temu miejscu uroku.
Zgodnie z założeniami dostępne w tym obiekcie będą: drewniana wiata, dwa grille stacjonarne, stoły, ławki, stojaki na rowery i urządzenia zabawowe dla dzieci. Wśród tych urządzeń znajdziemy: huśtawki łańcuchowe i sprężynowe, siatkę do wspinaczki i drabinkę łańcuchowa.

Kolejna inwestycja w Karsiborze. OSiR „Wyspiarz” ogłosił przetarg na wykonanie miejsca piknikowego pomiędzy ulicą…

Opublikowany przez Barbara Michalska Zastępca Prezydenta Miasta Świnoujście Piątek, 23 kwietnia 2021

To już kolejna inwestycja w Karsiborze obok remontu ulicy 1 maja oraz planowanego stworzenia przestrzeni przedszkolnej w filii tamtejszego MDK. Zadanie zostanie dofinansowane z funduszy rybackich. Oferty można składać do 4 maja 2021.
- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

1 KOMENTARZ

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię