Ukradł babci telewizor oraz groził śmiercią. Teraz odpowie przed sądem

0
Szczecin: Wnuk ukradł swojej babci telewizor oraz odgrażał się, że pozbawi ją życia. Do całej sytuacji doszło w Szczecinie
Źródło: YouTube

Szczecin: Wnuk ukradł swojej babci telewizor oraz odgrażał się, że pozbawi ją życia.

Do całej sytuacji doszło w Szczecinie. Młody mężczyzna postanowił ukraść swojej babci telewizor marki Panasonic. W dodatku odgrażał się względem kobiety, że pozbawi ją życia. Z informacji policji wynika, że to nie pierwszy tego typu czyn popełniony przez 24-latka. Mężczyzna działał w warunkach recydywy co w tej sytuacji dodatkowo, może wpłynąć na bardziej dotkliwy wymiar kary za popełniony czyn. Wkrótce wnuczek stanie przed sądem, gdzie odpowie za popełnione przestępstwo.

 

Szczecin: Wnuk ukradł swojej babci telewizor oraz groził odebraniem życia

 

Takiego wnuka z pewnością nie chciałaby mieć żadna babcia. Do całej sytuacji miało dojść między październikiem a listopadem 2020 roku w Szczecinie. 24-latek ukradł swojej babci telewizor marki Panasonic o wartości 3000 złotych. W dodatku odgrażał się kobiecie, że pozbawi ją życia. Według policji nie był to pierwszy tego typu czyn, którego dopuścił się mężczyzna. Wnuczek działał w warunkach recydywy, co może teraz wpłynąć na surowszy wymiar kary.

Nadto, jak ustalono, podejrzany w okresie pomiędzy październikiem 2020 r. a dniem 1 listopada 2020 r. groził swojej babci pozbawieniem życia, wzbudzając u pokrzywdzonej obawę spełnienia tych gróźbinformuje Alicja Macugowska-Kyszka z Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

Podejrzany przeszłości był karany sądownie, w tym za przestępstwo podobnedodaje rzeczniczka prokuratury.

Za popełniony czyn mężczyźnie grozi od 3 do 5 lat pozbawienia wolności. Z kolei w sytuacji przestępstwa popełnionego w warunkach recydywy sąd może wymierzyć karę pozbawienia wolności w wysokości do górnej granicy ustawowego zagrożenia zwiększonego o połowę. Takiego wnuka nie życzymy żadnej babci.

Źródło: TVP

Polecamy także:

Szczecin: Kolejne drzewa do wycinki. Tym razem na os. Nowe Miasto

Nie wychłodzenie a dotkliwe pobicie przyczyną śmierci 3 letniej Hani

Będą także nowe liczniki energii elektrycznej. Zdalnie zbadają zużycie prądu

Pomaganie przez kupowanie. Pierwszy sklep charytatywny w Szczecinie

Szczecin: Czy Miastu potrzebne są Rady Osiedli?

- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię