Wsparcie dla ubogich i starszych przybyło po raz kolejny

0

Dzięki staraniom władz Gminy Mieszkowice, ubodzy i starsi mieszkańcy Mieszkowic będą mogli otrzymać artykuły spożywcze w ramach pomocy oferowanej przez Bank Żywności. To już kolejna tego typu akcja w Gminie.

Pomoc, o ile nie kończy się na słowach jest bardzo potrzeba szczególnie osobom ubogim, starszym i samotnym. Potrzebujący żyją wokół nas i to od nas bardzo często zależy ich egzystencja. W Mieszkowicach, władze Gminy ponownie stanęły na wysokości zadania. Do miasta po raz kolejny dotarły artykuły spożywcze z Banku Żywności.

Aktualna dostawa jedzenia jest jedną z kilku planowanych na ten rok. Potrzeby są wciąż bardzo duże, z tego też względu tak istotne jest odpowiednie przygotowanie logistyczne, by każdy potrzebujący otrzymał swój pakiet jedzenia.

Nad akcją czuwają oczywiście władze Gminy – z Burmistrzem Andrzejem Salwą na czele. Transporty z banków żywności przybywały do Mieszkowic już kilkukrotnie. Chodzi o to, by każdy potrzebujący, ubogi czy starszy nie chodził głodny. Działania prospołeczne takie jak to powyższe zdecydowanie zwiększają komfort życia mieszkańców, działając pozytywnie na poczucie bezpieczeństwa. Poszczególni mieszkańcy nie musza bowiem martwić się tym co przysłowiowo „włożyć do garnka”.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Trasa S3 Brzozowo-Miękowo i Miękowo-Rzęśnica otwarta
Zmarł biskup senior Jan Gałecki. Miał 88 lat
Powstanie obwodnica Gryfina

Skomentuj artykuł!
- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię