Z Pomysłem tworzą Zielone Oazy w Gryficach

0

Organizacja pozarządowa „Z Pomysłem” na terenie Gryfic tworzy Zielone Oazy. Jeśli chcesz Drogi Czytelniku by to Twój przystanek ubogaciła roślinność, wyślij organizatorom zdjęcie bądź adres wybranego przystanku.

Pomysł Zielonych Przystanków zakłada, że wiatę przystankową można wykorzystać nie tylko w celu zapewnienia komfortu oczekującym pasażerom, ale także do rozwoju roślinności w mieście. Rośliny dobierane są tak, by ciesząc wizualnie oko przetrwały w trudnej dla nich przestrzeni miejskiej.

Zasady zgłaszania przystanków
Organizatorzy w poście na platformie Facebook proszą o wysyłanie zdjęć i/lub adresu przystanków w komentarzu do poniższego postu bądź wysyłając poprzez komunikator messenger na fanpejdż stowarzyszenia. Zgłoszenia można wysyłać do 05 kwietnia 2021r. do godziny 20.00. Następnie spośród wysłanych propozycji na zasadzie konkursu zostaną wyłonione 2 z nich. Głosowanie odbędzie się od 7. do 12. kwietnia 2021r. Organizatorzy apelują o mobilizację sąsiadów, bo to od aktywności lokalnej społeczności zależeć będą wyniki konkursu.

Zielone przystanki w Gryficach? 🌳🌳🌳🌷🌸🌼🚌🏡Oczywiście, że tak! Wskażcie nam lokalizację przystanku komunikacji miejskiej,…

Opublikowany przez Z Pomysłem Poniedziałek, 29 marca 2021

Lokalizacje, w których powstaną Zielone Oazy poznamy najpóźniej 14. kwietnia 2021.

Polecamy również: Rewal: FLOZAGA będzie sprzątała plaże gminy

Skomentuj artykuł!
- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię