Niektórzy odbiorcy w województwie muszą przygotować się na utrudnienia w tym tygodniu. Sprawdź listę lokalizacji.
21 listopada
Szczecin: ul. Kozierowskiego 4 – 10 (godz. 7.30-15.00), ul. Falskiego 9 – 13 (godz. 8.00-15.30);
Goleniów: ul. Fabryczna 16, 22, 25, 29, Tartak, Papiernia (godz. 8.00-14.00), Budno 21, 2j, 1n, 2k, 2l, 1r, 1t, 1u, 2r (godz. 8.00-13.00), Tarnówko 26, 1, 2, 3, 3A, 4, 4A, 1K, 5, 5B, 5A, działki 170/6, 170/5 i 171 (godz. 9.00-12.00).
22 listopada
Szczecin: ul. Owsiana 24 – 26, dz. nr 23/2, ul. Abrahama 8, 8a, 8b, dz. nr 287/3 (godz. 8.00-15.30), ul. Małkowskiego 4 (godz. 8.00-14.30);
Kołbaskowo: Warzymice 1a, 43, dz.nr 41/1 (godz. 8.00-14.00);
Przybiernów: Dzisna 16, 8, 15, 13, 12, 20, 21, 19, 18, 17, 11, 6, 9, 8, 7, 5, 5A, 4, 14, 1, 8A, 8B, 8C (godz. 8.00-14.00), Czarnogłowy (godz. 9.30-13.30);
Stargard: Święte 1J i 1K (godz. 8.30-13.30);
Warnice: Wierzbno ul. Jeziorna 5d, plaża oraz działki rekreacyjne na lewo od plaży (godz. 9.00-13.00);
Maszewo: ul. Nowogardzka 39, 40 (godz. 9.30-13.30);
Kalisz Pomorski: Pomierzyn 88/4, 88/1 (godz. 9.00–14.00);
Kołobrzeg: Budzistowo ul. Stare Miasto 2, 6, 10b, 11c, 11g, 14, 14A, 17, 18, dz. nr 521/2, 521/5, 521/8, 520/11, 16/2, 568/2 12, 199, 559, Rościęcino 16/138 (godz. 8.00–14.00);
Manowo: Bonin (godz. 9.00–13.00);
Polanów: Kępiny 1 – 4, 4A, 5, 6, 8 – 13, dz. nr 586/1, 591, 577/6, 592, 593, Piaskowo 1 (godz. 8.00–12.00);
Barwice: Gwiazdowo, Luboradza 2 – 4, 6, 7, 273, 273/7, 273/11, Nowe Koprzywno 9, Parchlino 1 – 11, 13, 14, 2/35, 2/8, Przybkowo 1 – 3, 5, 6, 8, 10, 11, 13 – 21, 24, 25, 31/2 (godz. 8.30–14.00);
Bobolice: Kępiste 1 – 5, 210/5 (godz. 8.00–11.00).
23 listopada
Szczecin: ul. Modra 118, 120, dz. nr 13/3, 13/4, 13/6 – myjnia, ul. Koralowa 7d (godz. 7.00-15.00), ul. Piotrkowska 24 – 30 (godz. 8.00-15.00), ul. Czwójdzińskiego 13 – 13b, 32, ul. Grońskiego 1 – 31 nieparzyste (godz. 8.00-15.30), ul. Wojska Polskiego 24, ul. Bogusława 44 (godz. 8.00-16.00), ul. Rymarska 26 – 74 parzyste, ul. Pasieczna 2 – 17, 20 (godz. 9.00-14.00);
Nowogard: ul. Wojska Polskiego 37a, sala weselna „Sarni Las”, stacja 3943 Nowogard Ujęcie Wody (godz. 8.00-9.00 i godz. 14.00-16.00);
Dobra: Dołuje 55i – 55n (godz. 8.00-15.30), Bezrzecze ul. Parkowa dz.nr 67/79, 67/80, ul. Bazyliowa 6, 8 (godz. 8.00-15.30);
Police: ul. Wspólna 30 (godz. 8.00-15.00);
Mieszkowice: ul. Rycerska 2 – 21, Zaułek Wileński, ul. Sienkiewicza 21 – 58, ul. Mickiewicza 2 – 5, ul. Ogrodowa 20 (godz. 8.00-14.00);
Stargard: ul. Polska 46A, 46B, 46C, 48A, 48B, 48C, 50 (godz. 8.30-13.30);
Przybiernów: Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo – Kopalnia Leszczno, Leszczno – cała miejscowość, Świętoszewo – cała miejscowość, Czarnogłowy 15/3, 15 Leśniczówka farma fotowoltaiczna, Foto Moracz 3, Moracz – cała miejscowość (godz. 9.45-10.45);
Kołobrzeg: Budzistowo ul. Stare Miasto 2, 6, 10b, 11c, 11g, 14, 14A, 17, 18, dz. nr 521/2, 521/5, 521/8, 520/11, 16/2, 568/2 12, 199, 559, Rościęcino 16/138 (godz. 8.00–14.00);
Rymań: Czartkowo 1 – 14, 354/1, 354/4, 371/1, 51, Jaglino 1, 3, 4, 16/5 16/6, 21 25 27, Płonino 1, 2, 150 55, Rymań, Rzesznikowo 1 – 12, 12A, 13 – 15, 15a, 16 – 23, 25 – 29, 31 – 35, 39 – 41, 43, 478, 135/3, 140/5, 149/12, 167/14, 196/3, 197/3, 286, 482/4, Rzesznikówko 2, 86, Skrzydłowo 1 – 3, 14, 16 – 24, 363/1, 364/47 (GPO) (godz. 10.00–13.00);
Koszalin: ul. Kolejowa 2 – 4, 7, 7/2, 7B, ul. Łużycka 1, 1/3A, 3, 5, 7, 11, 13, 15 (godz. 8.00–14.00);
Polanów: Kępiny 1 – 4, 4A, 5, 6, 8 – 13, dz. nr 586/1, 591, 577/6, 592, 593, Piaskowo 1 (godz. 8.00–12.00).
24 listopada
Police: Sławoszewo ul. Złota 13 – 44a, ul. Rubinowa, ul. Gronowa 4 (godz. 7.30-14.00);
Szczecin: ul. Sąsiedzka 17, ul. Bandurskiego dz.nr 80/5, ul. Borowa dz. nr 35 (godz. 8.00-15.30), ul. Przestrzenna 9 (godz. 9.00-15.00), ul. Rymarska 39 – 82 nieparzyste, dz. nr 10, 17/1, 18/7, 21 (godz. 9.00-14.00);
Goleniów: Rurzyca ul. Jasna, ul. Łąkowa (godz. 8.00-12.00);
Przybiernów: Sosnowice (Henryków) (godz. 8.45-9.00 i godz. 13.30-13.45);
Złocieniec: Warniłęg 1 – 4, 6, 8 – 17, 19 – 23, 26, 27, 29 – 32, 34, 34A, 35, 185, 0023, 235/4, 195/1, 235/3, 27, 303/7, 306/1, Oświetlenie placu rekreacyjnego (godz. 8.00–15.00);
Gościno: Wierzbka Dolna (godz. 8.00–14.00);
Rymań: Dębica 1 – 7, dz. nr 269/5, Leszczyn 1 – 3, 5, dz. nr 229/7 (godz. 8.00–14.00);
Sianów: Karnieszewice 1 – 10, 10A, 11, 13, 14, 15A, 16 – 20, 20A, 21, 22, 22 B, 23A, 25 – 28, 28A, 30 – 34, 36, 42, 42/3, 42A, 44, 44A, 45, 45A, 45B, 46, 47, 59, dz. nr 136/4, 155, 164/7, 165/1, 489/1 (godz. 8.00–14.00);
Świeszyno: Brzeźniki 1A, 3, 3c, 4, 5, 463/7, Kępa Świeszyńska 1, 1A, 1C, 1E, 2, 2A, 3, 3A, 3B, 4, 4A, 6 – 12, 12B, 12C, 13, 15, 20, 23, 31, 33, 37, 38, 439/3, 731, 418/8, 892, 892/13, Olszak 1, 2, 2A, 3 – 5, 5A, 7, Świeszyno ul. Akacjowa 85 A 4H, 55, 57 – 60, 60a, 60b, 61 – 69, 69A, 70 – 74, 74A, 74B, 75 – 77, 77A, 78 – 83, 83A, 83B, 83C, 83D, 83F, 84, 84A, 84B, 85, 86, 86A, 87, 87 E, 87A, 87B, 87C, 577, 0071–238/5, 0071–382/5, 233/10, 358/7, 388/9, 394/6, 397/27, 731, Włoki 2 – 4, 4A, 4B, 4C, 4E, 5, 6, 6B, 7, 7A, 8, 8A, 9, 10, 12 – 16, 16A, 17 – 23, 25, 28, 33, 38, 0071–397/24, 398/8, 398/9, 425/19, 500/11, 500/13, 577/3, 577/4, 617/20, 617/21, 624/3 (godz. 8.30–14.30).
25 listopada
Kołbaskowo: Kurów ul. Na Klifie 7, dz. nr 72 (godz. 8.00-15.30);
Gryfino: ul. Łużycka 101, 136 – 148, dz. nr 127/3, 273/2 (godz. 8.00-15.00);
Police: Brzózki kolonia, Brzózki/Trzebieradz, Brzózki/Popielno, Popielewo (godz. 8.00-11.00);
Szczecin: ul. Cynowa 4b, 4c, ul. Chromowa 3, 4 (godz. 8.00-15.30);
Dobra: Mierzyn ul. Długa 4a, 4b, 5a, ul. Mierzyńska 53 – 58, Kościno ul. Bażanta 1, 2, 3, 4, 6, 8, ul. Sowy 11, 13, 15, ul. Sroki 8. (godz. 8.00-15.30);
Chociwel: Karkowo dz. nr 1238 (godz. 9.00-11.30);
Kołobrzeg: Błotnica 10, 19, 20, 20A, 54 (godz. 10.00–14.00);
Polanów: Czarnowiec 1 (godz. 8.00–14.00).
Polecamy także:
Podstępem weszli do mieszkania 85-latki. Policja publikuje portret pamięciowy!
Wokalista z Węgorzyna podbił serca widzów The Voice Of Poland!