Zatrzymano sprawców napadu

0
Kilka dni temu na terenie województwa lubuskiego doszło do napadu na jedną ze stacji paliw. Od tamtej pory trwały szeroko zakrojone poszukiwania sprawców napadu. Bandytów udało się odnaleźć. 
W trakcie prowadzonych czynności okazało się, że sprawcy napadu dokonali go używając przy tym kradzionego samochodu. Jak udało się ustalić, skradziony pojazd trafił do prawowitego właściciela.
Według podawanych nieoficjalnie informacji, zatrzymani są mieszkańcami Gminy Mieszkowice (Powiat Gryfiński). W trakcie napadu sterroryzowali oni pracownicę stacji paliw, oraz ukradli pieniądze z kasy. Z miejsca zdarzenia oddalili się kradzionym pojazdem.
Pracownica Stacji Paliw wyszła z opresji cało. Po zajściu dość szybko rozpoczęto akcję poszukiwawczą, która finalnie zakończyła się sukcesem. Zatrzymani to mieszkańcy powiatu gryfińskiego. Przewieziono ich do gorzowskiej komendy policji. Aktualnie zatrzymani oczekują na dalszy rozwój sytuacji. Za popełniony czyn grozi im do 12 lat więzienia.
Sprawę prowadzi Prokuratura Rejonowa w Słubicach.
Dla jednego z zatrzymanych postawione są również zarzuty dotyczące kradzieży pojazdu. Samochód marki Audi, po zabezpieczeniu przez funkcjonariuszy policji, trafił do swojego właściciela.
- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię