Poznaliśmy sparingpartnerów Pogoni Szczecin na obozie w Turcji

0
Zdjęcie podglądowe. Mecz Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze

Już za kilka dnia piłkarze Pogoni rozpoczną obóz przygotowawczy do nowej rundy w tureckim Belek. Poznaliśmy przeciwników z jakimi zmierzą się Portowcy w sparingach.

Obecnie trwa przerwa pomiędzy rundą jesienną, a wiosenną w PKO BP Ekstraklasie. Piłkarze Pogoni Szczecin wraz z nowym rokiem rozpoczęli przygotowania do kolejnej odsłony sezonu 2021/2022.

W najbliższym tygodniu Portowcy wyruszą do tureckiego Belek na obóz treningowy. Tam rozegrają również kilka meczów kontrolnych.

Rywalami piłkarzy ze Szczeciną będą:

  1. FC Zurich – aktualny lider szwajcarskiej Swiss Super League, będącej odpowiednikiem polskiej PKO BP Ekstraklasy. Mecz odbędzie się 17 stycznia o g. 12:00.
  2. Zoria Ługańsk – czwarty zespół najwyżej ukraińskiej ligi. Zawodnikiem Zorii jest Brazylijczyk Danillo, będący w sezonie 2006/2007 piłkarzem szczecińskiej Pogoni. Mecz odbędzie się 19 stycznia o g. 15:00.
  3. Rapid Wiedeń – piąta drużyna austriackiej Bundesligi. Rapid jest jednym z najbardziej utytułowanych klubów w Austrii. Zdobył 32 mistrzostwo kraju oraz jest 14-krotnym zdobywcą pucharu. Mecz odbędzie się 22 stycznia o g. 13:00.

Mecze zostaną rozegrane zgodnie ze strefą czasową w jakiej znajduje się Polska.

POLECAMY TAKŻE:

Szczecin: Chrzcielnica z muszli największego małża na świecie 
Szturm na polską granicę. Ranna funkcjonariuszka Straży Granicznej
Szczecin: 80 osób wzięło udział w wydarzeniu na północy Szczecina 

Skomentuj artykuł!
- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię