Zostawili po sobie bałagan. Po szybkiej reakcji błąd naprawiony

0
Trwa pandemia. Młodzież nie ma dokąd wyjść, więc na cel swoich spotkań wybiera miejsca położone w plenerze. Zakończenie imprezy, nie zawsze łączy się z pozostawieniem porządku. na bałagan pozostawiony przy stadion w Trzcińsku Zdroju, zareagował klub. Błąd został szybko naprawiony.
Młodzi ludzie szukający jakiejś rozrywki urządzili sobie plenerowe spotkanie przy stadionie w Trzcińsku. Po wszystkim „zapomnieli” o sobie posprzątać, czego wynikiem był spory bałagan pozostawiony w miejscu imprezy. Do sprawy szybko odnieśli się przedstawiciele lokalnego klubu piłkarskiego MKS Orzeł.
Miejscowa młodzież ma za nic pracę naszego Stowarzyszenia i brak poszanowania do miejsca publicznego. Przymykało się oko za nocne schadzki na stadionie bo dbali o porządek wcześniej . Jednak to się skończyło bo nikt im nie zwracał uwagi. Szanowna ” młodzieży ” dajemy wam czas do jutra do 18 :00 na posprzątanie waszego wysypiska śmieci na stadionie miejskim. Jeżeli tego nie dokonacie nagranie z kamer które systematycznie było zgrywane zostanie przekazane na policję. A wtedy co niektórzy będą mieli zdziwko. Czas leci zostało wam nie całe 20 godzin. Powodzenia

Miejscowa młodzież ma za nic pracę naszego Stowarzyszenia i brak poszanowania do miejsca publicznego. Przymykało się oko…

Opublikowany przez MKS Orzeł Trzcińsko-Zdrój Czwartek, 11 lutego 2021

Efektem tego „ogłoszenia” dość szybko „błąd” został naprawiony, a śmieci posprzątane. Dbanie o własne otoczenie i dobro wspólne, powinno być sprawą naturalną. Nie wszyscy zdają się pamiętać o tym, że to jak wygląda nasze otoczenie zależy przede wszystkim od nas.
Nie czekaliśmy do 18 :00 bo dostaliśmy info ze posprzątane. Liczymy jeszcze że odstawicie śmietniki gminne na ich miejsce.

Nie czekaliśmy do 18 :00 bo dostaliśmy info ze posprzątane. Liczymy jeszcze że odstawicie śmietniki gminne na ich miejsce.

Opublikowany przez MKS Orzeł Trzcińsko-Zdrój Piątek, 12 lutego 2021

- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię