25 listopada 2020 roku odbędzie się otwarcie nowego galerii handlowej w Barlinku „Galerii Hosso”. Ze względu na panujące warunki pandemiczne, otwarcie będzie jedynie symboliczne.
Ze względu na pandemię, nie wszyscy najemcy będą mogli przedstawić swoją ofertę. Przedstawiciele Galerii liczą jednak, że wraz z poprawą sytuacji oraz rozluźnianiem obostrzeń, również oni będą mogli się „przedstawić”. W związku z powyższym, 25 listopada otwarte zostaną następujące lokale: ROSSMANN, sklep ACTION, piekarnia ASPROD oraz salonik prasowy ŚWIAT PRASY. Ponadto, w galerii będzie można zrobić zakupy w: CCC, SINSAY, 4F, MARTES SPORT, KS SPORT, KIK, SHOPPING, NEONET, PIZZERIA MAFIA, LOTTO.
Barlinek cieszy się sporym zainteresowaniem inwestorów. Wyraża się to szczególnie wśród sieciówek, których w „Hosso” będzie najwięcej. Władze nie wykluczają przy tym współpracy z lokalnymi przedsiębiorcami, co jest zdecydowanym plusem.
„Galeria Hosso” należy do sieci galerii handlowych prowadzonych na terenie województw zachodniopomorskiego i lubuskiego.