Były napastnik Portowców rozkręca się w USA

0

Adam Buksa – były napastnik Pogoni Szczecin rozkręca się w Stanach Zjednoczonych. Były snajper Portowców zawalczy o „Złotego Buta”?

Adam Buksa jeszcze tak niedawno był jednym z kluczowych graczy Pogoni Szczecin. Patrząc po ostatnich statystykach podopiecznych Kosta Runjaicia, można śmiało powiedzieć, że Buksa byłby brakującym ogniwem w całości układanki niemieckiego szkoleniowca. Brak skutecznego napastnika to bolączka włodarzy ze Szczecina. Z kolei w tym czasie Adam Buksa coraz większymi krokami puka do bycia jednym z elitarnych graczy na pozycji napastnika ligi MLS.

Adam Buksa podbija MLS

Adam Buksa ma za sobą bardzo obiecujący start w MLS. Napastnik New England Revolution w bieżącym sezonie w ośmiu spotkaniach trafił cztery razy. Mimo wszystko nie wystarczyło to do tego, aby przekonać do siebie selekcjonera Paulo Souse. Dla byłego gracza Dumy Pomorza nie ma jednak nic straconego. Brak powołania polski napastnik może przekuć w inny znaczący sukces. Coraz głośniej mówi się o możliwości walki 25-letniego napastnika o „Złoty But” dla najlepszego strzelca MLS. Czy były gracz Pogoni podbije amerykańskie stadiony?

Źródło: Interia

POLECAMY TAKŻE:

Szczecin: Kolejny Męski Różaniec za nami
Emocje nad Rudzianką
Police: Rajd na hulajnodze elektrycznej pod wpływem alkoholu zakończył srogim mandatem i szpitalem!

- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię