Dobra: Recyclart – czyli twórczy recykling

0
Foto: Monika Maleńczyk

Stowarzyszenie Carpe diem z Dobrej koło Szczecina zaprasza dzieci i młodzież do udziału w konkursie pod hasłem „Recyclart – czyli twórczy recykling”. Trwają ferie zimowe, a my zachęcamy, aby spędzać je na świeżym powietrzu – w lesie, parku, ogrodzie – mówi Izabela Dryjańska ze Stowarzyszenia.

Foto: Monika Maleńczyk

Nie narzucamy żadnej techniki ani formy, wierzymy w Waszą kreatywność – dodaje Dryjańska. A na zdjęcia Waszych prac czekamy do 17 stycznia – [email protected]😀.

Czy można spędzić ferie zimowe w domu i na dodatek twórczo. Przy okazji zadbać trochę o środowisko naturalne? Oczywiście, że tak, przekonują członkowie Carpe diem, a w tym pomóc ma konkurs, do którego zapraszają dzieci i młodzież z naszego województwa.

Foto: Monika Maleńczyk

Wykorzystajcie twórczo nieużywane już, niepotrzebne przedmioty, puste opakowania plastikowe i szklane, zużyte ubrania, stare donice, przeczytane gazety (i co tylko przyjdzie Wam do głowy) i nadajcie im artystyczna formę -zachęca Izabela Dryjańska. Mogą być to: instalacje przestrzenne, obrazy, dekoracje do domu czy ogrodu, biżuteria z recyklingu, karmniki/poidełka dla ptaków, pojemniki na kredki czy narzędzia, domek/drapak dla kota, kartki okolicznościowe, zabawki i co tylko Wam wyobraźnia podpowie.

Wszystkie prace opublikowane zostaną na stronie Stowarzyszenia Carpe diem, a 3 najlepsze nagrodzone dodatkowo grami planszowymi dla całej rodziny.

Skomentuj artykuł!
- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię