Doradztwo zawodowe dla maturzystów i studentów na Uniwersytecie Szczecińskim

0
źródło usz.edu

Konsultacje, informacje oraz doradztwo – jest to kolejna inicjatywa Uniwersytetu Szczecińskiego w stosunku do maturzystów oraz studentów planujących w najbliższej przyszłości zacząć działać, bądź rozwinąć  skrzydła m.in. na rynku pracy.

Doradztwo zawodowe i edukacyjne

Spotkania tego rodzaju są wsparciem dla osób, których plany w stosunku do ich zawodowej bądź edukacyjnej przyszłości nie zostały jeszcze sprecyzowane. Rozmowa doradcą pozwoli przeanalizować oraz określić osobisty potencjał zainteresowanych w stosunku, co do ich planów przyszłościowych. Doradca edukacyjny pomoże wybrać właściwą pod kątem indywidualnym ścieżkę w karierze naukowej.

Serdecznie polecam spotkanie z doradcą zawodowym! Na pierwszym spotkaniu dostałam specjalny kod, aby wykonać test predyspozycji zawodowych. Wyniki otrzymałam na kolejnym spotkaniu. Opisały one mnie w 100%. To, co lubię, czego nie lubię. Wszystko się zgadzało. Teraz po tych spotkaniach jestem już pewna swoich decyzji, których przed spotkaniem się obawiałam. Wszystkim, którzy się wahają polecam spotkać się z doradcą i rozwiać swoje wątpliwości powiedziała jedna z beneficjentek programu pomocy

„Większość ze studentów nie pojęcia o tym jak takie spotkania mogą bardzo pomóc w obraniu swojej przyszłej ścieżki życiowej. Niestety wielu absolwentów nie obiera ścieżki zawodowej w tę stronę, w którą uczyli, a szkoda, bo ten potencjał i wiedza jest z reguły marnowany. W mojej ocenie organizacja takich spotkań to strzał w dziesiątkę  – dodał jeden z absolwentów Uniwersytetu Szczecińskiego

Konsultacje rozpoczną się od 17 maja i potrwają do końca czerwca 2021 roku. Więcej informacji na ten temat można znaleźć pod TYM LINKIEM.

 

POLECAMY TAKŻE:

 

Skomentuj artykuł!
- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię