Goleniów: Policjanci uratowali mężczyznę z płonącego domu

0

Cieszy nas niezmiernie, gdy możemy pisać o kolejnych dobrych wyczynach policjantów i nie tylko. Dziś już informowaliśmy o działaniach policjantów z komisariatu Nad Odrą. Teraz możemy pochwalić sierżanta Artura Michalskiego i starszego posterunkowego Eryka Cielka z goleniowskiej komendy.

Funkcjonariusze uratowali 67-latka z płonącego mieszkania, nie czekając na przyjazd strażaków. Z narażeniem życia wyważyli zamknięte drzwi mieszkania, po czym wyprowadzili z niego mężczyznę. Dzięki szybkiej interwencji policjantów nie doszło do tragedii.

foto: KPP Goleniów

30 grudnia o godz. 17:00 do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie wpłynęło zgłoszenie o gęstym dymie wydobywającym się z jednego z mieszkań w bloku w Komarowie. Z informacji wynikało, że w środku przebywa właściciel mieszkania. Mundurowi niezwłocznie udali się pod wskazany adres i nie czekając na przyjazd straży pożarnej, wyważyli drzwi i weszli do mieszkania. Tam znaleźli leżącego na ziemi nieprzytomnego 67-latka. Policjanci ocucili mężczyznę, a następnie wyprowadzili go z mieszkania przed blok, gdzie opatrzyli mu poparzone dłonie i udzielili pomocy przedmedycznej. Pożar ugasiła Straż Pożarna.

Jeszcze raz wyrazy uznania dla policjantów. Dzięki takim postawom czujemy się bezpieczniej.

- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię