Gryfice: Pierwszy Maluch Powiatu Gryfickiego w 2021 roku

0
foto: gryfice.pl

Nowy rok to czas zmian, wyzwań oraz podejmowania nowych działań. Zdarza się i tak, że w tym okresie, w rodzinie przychodzi na świat nowy potomek. Starosta Powiatu Gryfickiego postanowił nagrodzić pierwsze maleństwo, jakie się narodzi w nowym roku w powiecie Gryfickim.

Starosta postanowił również zorganizować konkurs dla mieszkańców. 30 grudnia na stronie internetowej Powiatu Gryfickiego, ukazało się ogłoszenie o konkursie, w którym trzeba było poprawnie wytypować płeć pierwszego dziecka jakie narodzi się w powiecie gryfickim.

Zasady były  bardzo proste, wystarczyło przewidzieć płeć malucha i wpisać odpowiedź w komentarzach na stronach Powiatu Gryfickiego.

Wyścig o tytuł pierwszego obywatela Powiatu Gryfickiego w 2021 roku wygrał Stefan, który urodził się 2 stycznia 2021 o godz. 8.58. Stefan ważył po urodzeniu 3775g i mierzył 54 cm.

14 stycznia Starosta Gryficki Ryszard Chmielowicz przekazał szczęśliwej rodzinie Stefana „Pierwszego Malucha Powiatu Gryfickiego” gratulacje wraz z upominkiem oraz voucherem na kwotę 1000 zł .

Lista nagrodzonych w konkursie została opublikowana na stronie powiatu.

Również nasza redakcja przyłącza się do gratulacji dla dzielnej mamy i malucha.  Życzymy dużo zdrowia i sił dla całej rodzinki.

- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię