HIPOKRYZJA! Organizatorzy marszu tolerancji LGBT obrażają i szydzą z matki niepełnosprawnego dziecka

0

Około 3 tysięcy osób przeszło w marszu organizowanym przez środowiska LGBT . W korowodzie jechało 7 platform m.in. z Drag Queer i transseksualistami. Wiodąca platforma była niestety polityczną platformą.

Kaja Godek znieważona na Marszu równości w Szczecinie

Już na początku marszu były hasła „je*ać PiS”. Podczas całego przejazdu dość często z tej platformy padały te hasła. Był też „rebus” dla uczestników. Prowadząca wodzirejka na platformie zwróciła się uczestników marszu: „wyobraźcie sobie herb Gdyni potem dwie głowy Kai Godek i świnia. Już rozwiązaliście to krzyczymy „Arka Gdynia ku*wa świnia. Dziękuję kochani”.

Często również padały z tej platformy  porównania i wycieczki osobiste w kierunku o. Rydzyka. Punktem na trasie którego obawiała się Policja był przejazd obok Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa, którego broniła grupa obrońców kościoła. Prewencyjnie została odseparowana przez policjantów tarczami od przechodzących.

W kierunku obrońców poszły prowokacyjne słowa, ale obrońcy nie odpowiedzieli na zaczepki. Po godz. 17 marsz dotarł pod Pomnik Trzech Orłów na Jasnych Błoniach, gdzie do godz. 18 przemawiali goście parady z zagranicy: Konsul Honorowy Królestwa Danii w Polsce z Warszawy, parlamentarzysta z Niemiec, parlamentarzyści z Polski, radna miejska i organizatorka Monika Tichy, która jak zwykle musiała posłużyć się wulgaryzmami.

POLEAM TAKŻE:

Szczecin: Śmiertelny wypadek na S3
Szczecin: Dziś Marsz Równości, czyli cykl objazdowy LGBT za pieniądze podatników

Skomentuj artykuł!
- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię