Instalacja nowych kamer internetowych w Świnoujściu

0

Kamery miejskie, których transmisje można oglądać w internecie to rzecz coraz powszechniejsza. Do grona miast, których uroki można podziwiać w każdym czasie dołączy niedługo Świnoujście.

14 lutego 2021 roku, w Świnoujściu uruchomione zostaną nowe kamery z dostępną przez internet transmisją. Jedna z kamer ustawiona będzie tuż przy porcie, natomiast druga z kamer zajmie się monitoringiem plaży, a także okolic Stawa Młyny.

Nowo-zainstalowane kamery pozwolą wszystkim zainteresowanym na podróż w swoje wspomnienia związane z nadmorską miejscowością jaką jest Świnoujście. Romantyczne wschody i zachody bałtyckiego słońca, czy inne widoki związane nierozerwalnie ze Świnoujściem, można będzie podziwiać w dniu zakochanych. Dzień to doprawdy doskonały!

Dzięki kamerom będzie można wrócić wspomnieniami do Świnoujścia. Zachody i wschody słońca nad Bałtykiem, sztorm na morzu, port, świnoujski wiatrak uznany za „Najbardziej romantyczne miejsce na Pomorzu Zachodnim”, pusta plaża w zimowym czasie czy kolorowy tłum plażowiczów latem – to wszystko będzie można zobaczyć u nas nie wychodząc z domu. 

– informuje UM Świnoujście.

Kamery pozwolą na podziwianie widoków w jakości Full HD. Obserwacja będzie możliwa w zakresie 180 stopni. Z transmisji będzie można korzystać na stronie www.swinoujscie.pl. Dla zainteresowanych strona dostępna będzie bez przerwy.

- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię