Kolejna operacja i kosztowana rehabilitacja. Tata Filipa prosi o pomoc

0
Filip
fot. siepomaga.pl

11 letni Filip urodził się z przepukliną oponowo-rdzeniową w odcinku lędźwiowym. Już w pierwszej dobie życia przeszedł operację, która uratowała jego życie. Konsekwencje odczuwa do dziś. Obecnie po kolejnej przebytej operacji Filip wymaga kosztowej rehabilitacji. Tata prosi o wsparcie.

„O nikogo tak się nie bałem” – wspomina tata Filipa

Filip przyszedł na świat prawie 12 lat temu. Od samego początku jego życie naznaczone było cierpieniem. W pierwszej dobie życia przeszedł poważną operację, która uratowała mu życie.

Gdy rodzice myśleli, że już po wszystkim i będzie tylko lepiej, rzeczywistość okazała się z goła inna.

Podczas kolejnych szczegółowych badań okazało się, że Filip cierpi z powodu zespół Arnolda – Chiariego, nieprawidłowości w układzie moczowym i układzie trawiennym, ma także zaburzenia tarczycy, różnego rodzaju alergie oraz nadciśnienie tętnicze.

To niestety nie koniec dolegliwości, z którymi się zmaga. Przez stopę końsko-szpotawą przeszedł już dwie operacje. Co gorsza przez jej nieprawidłowe ułożenie tworzą się trudne do gojenia odleżyny.

„Codzienność mojego synka to niezliczone godziny rehabilitacji, wizyty lekarskie, pobyty w szpitalach, a niejednokrotnie ból i strach przed kolejnymi zabiegami” – mówi pan Marek

Filip jest pod opieką najlepszych specjalistów, jednak koszty związane z jego leczeniem są naprawdę duże. Największe sumy pochłania rehabilitacja nogi po operacji, specjalistyczne buty ortopedyczne oraz wkładki do obuwia, a także niezbędne leki.

„Jak każdy rodzic chcę patrzeć na szczęście naszego dziecka. By to było możliwe, Filip musi być codziennie rehabilitowany”

Codzienna rehabilitacja jest niezbędna do uzyskania przez chłopca względnej sprawności, a także na swobodne funkcjonowanie w środowisku rówieśników i w dorosłym życiu.

Koszty rehabilitacji i wszystkich niezbędnych akcesoriów medycznych to niestety ogromne koszta.

Z tego też względu tata Filipa zwraca się ogromną prośbą do ludzi dobrego serca o wsparcie choć najmniejszą kwotą zbiórki przeznaczonej na ten cel.

Proszę o pomoc, o to by Filip mógł być naprawdę szczęśliwym człowiekiem!

Pomóc Filipowi można na kilka sposobów:

Wpłacając choćby 1 zł na stronie zbiórki utworzonej na portalu siepomaga.pl

Link do zbiórki -> https://www.siepomaga.pl/filip-czerniawski

Można także wysłać sms o treści 0124750 pod numer 72365. Koszt to jedyne 2,46 zł brutto (w tym VAT)

Można także przekazać Filipowi 1% ze swojego podatku

KRS: 0000148747 cel szczegółowy: FILIP CZERNIAWSKI

Nie bądźmy obojętni ! Tata Filipa bardzo liczy na Waszą pomoc !

POLECAMY TAKŻE

- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię