Mieszkanki Kamienia Pomorskiego w ogólnopolskim konkursie Przedsiębiorca Roku

0

Panie Urszula Ośmiałowska i Anna Bieluń tworzące spółkę Bieluń&Bieluń, będącą właścicielem sklepów Ministerstwo Dobrego Mydła, są w gronie 15 przedsiębiorców z całej Polski w 18. edycji konkursu Przedsiębiorca Roku.

Niezależne Jury wyłoni najlepszego przedsiębiorcę w oparciu o sześć kryteriów: przedsiębiorczość, wyniki finansowe, strategię, działalność międzynarodową, relacje z pracownikami i otoczeniem oraz nowe technologie.

Ministerstwo Dobrego Mydła to rodzinna(właścicielki są siostrami) manufaktura mydeł naturalnych i kosmetyków, przygotowywanych w niewielkich partiach, na podstawie własnych receptur i według zasad tradycyjnego rzemiosła. Jak możemy przeczytać na stronie manufaktury:

MDM POWSTAŁO Z POŁĄCZENIA MYDLANEJ OBSESJI, DYSTANSU POŻYCZONEGO OD MONTY PYTHONA I ICH MINISTERSTWA DZIWNYCH KROKÓW ORAZ Z POCZUCIA, ŻE DOBRZE ROBIĆ DOBRZE.”

Urszula Ośmiałowska, źródło: Ministerstwo Dobrego Mydła/Fb
Anna Bieluń, źródło: Ministerstwo Dobrego Mydła/Fb

Od niedawna wyroby Ministerstwa Dobrego Mydła wprowadzane są również na rynki zagraniczne, m.in. do sklepów w Niemczech. Właścicielki stawiają na możliwie najlepszy produkt i doskonałą obsługę klienta. Pozyskiwanie surowców pochodzących z całego świata oraz rozwijanie technologii produkcyjnych stanowi największe wyzwanie. W ramach rozwoju firmy stale ulepszany jest proces produkcji, wdrożony został lean management oraz automatyzacja części procesów.

Zdobywcę tytułu EY Przedsiębiorca Roku 2020 poznamy podczas Gali Finałowej 4 marca 2021 r. Zwycięzca polskiej edycji konkursu będzie reprezentował nasz kraj na międzynarodowym finale, gdzie zmierzy się z laureatami lokalnych edycji konkursu z około 60 krajów. Gala World Entrepreneur of the Year odbędzie się w czerwcu 2021 roku w Monte Carlo.

- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię