Niebezpieczna kolizja w gminie Gryfino

0
W dniu dzisiejszym – 26 lutego 2021 roku – w gminie Gryfino miało miejsce dość niebezpieczne zdarzenie drogowe. Brały w nim udział trzy pojazdy. W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały ranne. 
Zdarzenie miało miejsce 26 lutego 2021 roku w Dalszewie w okolicy dworca PKP. Wśród pojazdów biorących udział w zdarzeniu znalazły się min. bus oraz samochód ciężarowych. 
Z podawanych informacji dowiedzieć się można, iż 44-letni kierowca samochodu ciężarowego, w wyniku niezachowania ostrożności uderzył w tył busa. Efektem domina, bus uderzył w samochód osobowy, którym kierowała 54-letnia kobieta.
Podczas zdarzenia, zarówno bus jak i osobówka, ze względu na panujące warunki  stały miejscu. Efektem kolizji obrażenia odniósł kierowca oraz pasażer busa. Ranni trafili do szpitala.
Sytuacja ta unaocznia jedynie, jak ważne jest zachowanie ostrożności na drodze. Warunki pogodowe mogą być najlepsze, natomiast bez własnej uwagi i odpowiedzialności, nawet najbardziej błaha sytuacja, może stać się przyczyną tragedii. W tym wypadku obaj poszkodowani odnieśli jedynie rany, ale nie trudno się domyśleć, ze sytuacja mogła skończy się zdecydowanie gorzej.
POLECAMY RÓWNIEŻ:
- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię