Niekłończyca pełna niespodzianek

0

W okresie letnim jadąc na plażę do Trzebieży czy do Nowego Warpna przejeżdżamy przez urokliwą wioskę Niekłończyce. Miejsce to wizualnie zmienia się na lepsze. Mieszkańcy dbają o swoją wieś i coraz bardziej angażują się w jej życie. Przy tym wszystkim pomagają i wspierają potrzebujących z okolic, jakożby przez targ staroci, który odbędzie się w najbliższą niedziele na terenie boiska szkolnego.

Karina Mazurkiewicz sołtys Niekłończycy opowiada o nowych rzeźbach, które stały się ozdobą wsi: para przepięknych żurawi autorstwa artysty Krzysztofa Karczmarczyka wylądowała w Niekłończycy. Dołączyła do rodziny drewnianych rzeźb zdobiących naszą wioskę. Jest ona i on podczas zalotów. Już cieszą oko. Zapraszamy, obejrzyjcie będąc przejazdem przez Niekłończycę.

Ale tak jak wspomnieliśmy, nie tylko to, co zewnętrzne liczy się dla mieszkańców tej niewielkie wsi. Już w najbliższą niedziele połączą dobre z pożytecznym.

Karina Mazurkiewicz sołtys Niekłończycy: Cuda za grosze,  reszta w dobrej cenie. Przejrzyj swój dom,  wybierz rzeczy, których już nie potrzebujesz. Przyjdź, sprzedaj albo wymień na inne. Może coś kupisz? Sołtys, Koło Gospodyń Wiejskich „Inicjatywa Wiejska” wspólnie z Radą Sołecką w Niekłończycy serdecznie zapraszają. I tak: fura nowych ciuchów z Bon Prix, stroje kąpielowe, dżinsy, kiecki, bluzki – 2 zł/sztuka, szpargały domowe, szkło, ceramika, oleje zdrowotne, herbatki i wiejska lemoniada. Dziewczyny ze strzechą pohandlują dla Marcina wiejskimi smakami. Wesprzemy też zbiórką małą dziewczynkę Ingusię. Będzie też Policki TOZ ze wsparciem dla zwierzaków. Powiedzcie znajomym i sąsiadom! Mieszkańcy Niekłończycy, okolicznych sołectw i Polic – zajrzyjcie do nas na małą wiejską imprezę. Wszystko odbędzie się na wolnym powietrzu, u nas w Niekłończycy na terenie za szkołą – 27 czerwca o godz.: 13:00 – 18:00. Serdecznie zapraszamy!

Skomentuj artykuł!
- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię