Niespodzianka od Zamku dla kibiców Pogoni Szczecin

0

Z okazji wywalczenia przez piłkarzy Pogoni Szczecin brązowego medalu mistrzostw Polski, Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie przygotował ciekawą ofertę na najbliższy weekend.

Niespodzianka od Zamku dla kibiców Pogoni Szczecin

W dniach 22-23.05.2021 r. (sobota – niedziela) wszyscy, którzy wiernie kibicowali Portowcom, będą mogli kupić bilety wstępu na zamkową wystawę „Szczecin. Atlas Obecności” za 1 zł od osoby. Na ekspozycji znajduje się album ze zdjęciami przekazany przez szczecińską drużynę piłkarską.

Jak zdobyć wejściówki?

Wystarczy pokazać w kasie Zamku Kartę Kibica lub bilet z ostatniego meczu Pogoni. Oferta skierowana jest do kibiców wraz z rodzinami (maksymalnie 2+2, dwoje dzieci i dwoje dorosłych).

Kasa znajduje się w skrzydle wschodnim (wejście A z Dużego Dziedzińca, I p.). Jest czynna od wtorku do niedzieli w godz. 10.00 – 18.00.

Więcej informacji o wystawie: https://zamek.szczecin.pl/wydarzenie/wystawy/wystawa-szczecin-atlas-obecnosci/

A po weekendzie…

Humor w medycynie, sztuce i filozofii – to temat kolejnego wykładu z cyklu „Szkoła Zdrowia”. Gospodarz cyklu prof. Jacek Rudnicki zaprasza na spotkanie z – tak potrzebną w dzisiejszej dobie – porcją uśmiechu, żartu i humorystycznej refleksji.

Premiera zaplanowana jest na wtorek 25 maja, na godz. 17. Wydarzenie bezpłatne.

Materiał znajdziemy na https://zamek.szczecin.pl/wydarzenie/spotkania-i-wyklady/humor-w-medycynie-sztuce-i-filozofii/ oraz na kanale YouTube https://www.youtube.com/user/zkpszczecin.

Polecamy także:
Ofiara przemocy domowej nigdy nie pozostaje sama
Obywatelskie zatrzymanie nietrzeźwego kierowcy na Prawobrzeżu
Szczecin miastem 500 tysięcy mieszkańców?

Skomentuj artykuł!
- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię