Nowogard: Piratka drogowa przewodniczącą w Radzie Miasta!

0

Przewodnicząca Rady Miejskiej Nowogardu przyznała się w czasie sesji swojemu koledze radnemu, że pędziła nową drogą 170 km/h i skończyło się tylko na pouczeniu!

Całą rozmowę zarejestrowały mikrofony na sali, w której odbywała się sesja. Rozmowa odbywała się podczas przerwy, jaką zarządzono na podliczenie głosów tajnego głosowania na przewodniczącego Rady Miejskiej. Pani Jowita Pawlak była jedynym zgłoszonym kandydatem.

No, ale mnie tam złapali raz. Za mną jechali BMW słuchaj nieoznakowanym, ja wyprzedzałam, on wiesz za mną się chował, ja się chowam i to tak 3 razy nie. Aż, za tym trzecim razem mnie wyprzedził włączył te światła wiesz “Follow Me” nie, policja jedź za mną. Dobrze, że Przemek jechał. Mówi do nich “No wiecie Panowie, żona mnie wiezie na wczasy.  Nie no dobra to tylko pouczenie a miałam 170. Tak jak mnie nagrał nie. Teraz by można było już stracić prawo jazdy.

Chwilę później przyznała się, że to nie pierwszy raz, i wcześniej jak to powiedziała „na stargardzkiej” jechała 169 nową BMW 5, „tam się prędkości nie czuje” szczerze oznajmiła koledze..

Cały zapis sesji można zobaczyć na kanale YouTube Rady Miasta Nowogard poniżej fragment zapisu udostępniony przez skolwin.info.

Rozmowę przerywa telefon, od osoby która poinformowała panią radną o fakcie, że mikrofony są włączone i wszystko poszło na żywo.

Chwilę później „pirat drogowy” Jowita Pawlak została przewodniczącą Rady Miasta z ramienia klubu Nowa. Do tej pory zasiadająca 2 kadencje w Radzie Miasta Nowogard, pełniła funkcję Wiceprzewodniczącej Rady Miasta.

Trasa Nowogard-Kołobrzeg o której rozmawiała nowo wybrana przewodnicząca, to Droga Krajowa nr 6 na większości odcinka, już w kategorii S6, a więc o dopuszczalnej prędkości 120 km/h. Według nawigacji pokonanie tej trasy zajmuje około 1h 20min. Pani przewodniczącej jeżdżącej z prędkością 170 km/h zajmuje jedynie 40 minut.

źródło: GDDKiA

Polecamy także:

Ustawa dot. ułatwień dla marynarzy w czasie pandemii. Kiedy będzie?
Szczecin: Pętla Kołłątaja ponownie dostępna dla autobusów
BRONIMY POLSKIEGO MUNDURU. Celebryci i aktywiści trafią pod sąd?

Skomentuj artykuł!
- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię