Pogoń Szczecin: Paweł Stolarski o meczu z Wartą

0

Pogoń Szczecin: Paweł Stolarski tej zimy zmienił barwy klubowe przechodząc z drużyny Legionistów do Pogoni. Taki ruch ze strony piłkarza miał mieć przede wszystkim na celu zaliczenie większej ilości występów w rozgrywkach PKO Ekstraklasy. Ostatecznie jednak Stolarski w barwach Pogoni pojawił się na boisku dwa razy i to wchodząc z ławki rezerwowych. Wszystko jednak odmieniło się w trakcie ostatniego spotkania między Pogonią i Wartą, gdzie Stolarski zameldował się na murawie od samego początku. Po spotkaniu zawodnik nie krył zadowolenia z możliwości występu od pierwszego gwizdka.

Pogoń Szczecin: Paweł Stolarski od pierwszych minut w barwach Pogoni

Paweł Stolarski to wychowanek Wisły Kraków. 25-letni zawodnik w swojej dotychczasowej karierze grywał w takich klubach jak wspomniana Wisła, oraz również Zagłębie Lubin, Lechia Gdańsk i Legia Warszawa. Do Szczecina zawodnik przeniósł się ubiegłej zimy z nadzieją na większą ilość rozegranych spotkań. Ostatecznie prawy obrońca dopiero w spotkaniu z Wartą Poznań zameldował się na murawie od pierwszych minut.

– Bardzo przyjemnie było wrócić do gry. Każdy zawodnik, który nie gra, czeka na taki moment. Czułem się bardzo dobrze. Fizycznie nie było żadnego problemu – powiedział Stolarski w rozmowie z oficjalną stroną Pogoni.

– Szkoda tylko, że nie udało się wygrać. Mamy tylko remis i trzeba wziąć to na klatę przed ostatnimi dwoma spotkaniami – dodał.

– Przez cały mecz kontrolowaliśmy grę. Wyjątkiem był moment, w którym straciliśmy gola. Zdołaliśmy wyrównać. Łącznie mieliśmy jeszcze trzy stuprocentowe okazje. Takie rzeczy też się zdarzają. Ten mecz już za nami – podkreślił.

– Naszym celem pozostaje drugie miejsce i świętowanie wicemistrzostwa z kibicami na stadionie. By tak się stało, musimy myśleć o komplecie punktów na koniec sezonu – zakończył.

Źródło: meczyki.pl

Polecamy także przeczytać artykuły:

- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię