Police: Utrudnienia na drodze Police – Szczecin, w okolicach Przęsocina

0
Foto: Powiat Policki

Sprzyjająca pogoda spowodowała rozpoczęcie z tygodniowym opóźnieniem prac remontowych w Przęsocinie. Oznacza to, że kierowców jadący ze Szczecina do Polic czekają kolejne utrudnienia. W ten sposób oba wjazdy do Polic ze Szczecina, od strony Przęsocina oraz od strony Skolwina mają wahadłowy ruch.

Police: Utrudnienia na drodze Police – Szczecin, w okolicach Przęsocina

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami informujemy, że w poniedziałek, 22 lutego br. w godzinach porannych firma STRABAG Sp. z o.o. rozpocznie prace związane z przebudową połączenia drogowego Police – Szczecin – informuje Magdalena Sochanowska, Naczelnik Wydziału Dróg Publicznych Starostwa Powiatowego w Policach.

W związku z tym, w poniedziałek w miejscowości Przęsocin wprowadzono ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną. Ruch wahadłowy obowiązywać będzie na odcinku od nowo powstałej wyspy rozdzielającej jezdnię do skrzyżowania z ul. Polną. To kolejne utrudnienie na drodze dojazdowej do Polic. Przypominamy, od kilku tygodniu ruch Wahadłowy obowiązuje w Skolwinie a od wielu miesięcy utrudnienia występują w rejonie skrzyżowania na Głębokim.

Przypominamy, że prace związane z przebudową drogi powiatowej potrwają do 30 kwietnia 2022 r. – dodaje Sochanowska.

Źródło: Powiat Policki

POLECAMY TAKŻE: 

Grupa Azoty Chemik po raz trzeci z rzędu z Pucharem Polski

Ciemnoskóry piłkarz o BLM: „Współczuję moim białym kolegom”

22 – 28 lutego darmowe porady prawne dla osób pokrzywdzonych przestępstwem!

- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię