Stargard: nowe Centrum Kryzysowe. Psycholodzy i terapeuci czekają

0

Działalność rozpoczęło nowe Centrum Kryzysowe w Stargardzie. Każda osoba znajdująca się w trudnej sytuacji życiowej może skorzystać z pomocy psychologicznej.

 

Ośrodek funkcjonuje w byłym Zespole Szkół Budowlano-Technicznych przy ul. Składowej. Od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00 w nowej placówce dyżurują psycholodzy, pedagodzy, terapeuci, pracownicy socjalni oraz specjaliści z zakresu interwencji kryzysowej. Niebawem specjaliści będą również działać w terenie.

Z nowym Centrum Kryzysowym można się kontaktować  pod wskazanymi numerami telefonów:

  • 531 248 692
  • 531 248 496

 

Bezpłatna pomoc prawna i psychologiczna dla pokrzywdzonych

Przypominamy również o możliwości skorzystania z bezpłatnego wsparcia prawnego, psychologicznego czy materialnego w Ośrodkach Pomocy, które działają dzięki dofinansowaniu ze środków Funduszu Sprawiedliwości otrzymanych z Ministerstwa Sprawiedliwości.

Pokrzywdzeni mogą skorzystać z profesjonalnej, bezpłatnej pomocy prawnej i psychologicznej niezależnie od tego jaki mają status materialny. Na terenie naszego kraju działa aż 370 takich Ośrodków.

W Szczecinie Okręgowy Ośrodek Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem prowadzony jest przez Stowarzyszenie SOS dla Rodziny przy ul. Energetyków 10. Z Ośrodkiem tym można się skontaktować pod numerem telefonu: 663 606 609 (telefon całodobowy) bądź za pomocą poczty elektronicznej: [email protected]

Lokalny Punkt Pomocy znajduje się również w Stargardzie przy ul. Skarbowej 1 pok. 19.

Dodatkowo, w naszym regionie możemy udać się do pozostałych lokalnych Ośrodków w: Policach, Gryfinie, Kamieniu Pomorskim, Goleniowie, Choszcznie, Gryficach, Łobzie, Pyrzycach, Myśliborzu i Świnoujściu.

Wykaz i dane teleadresowe wszystkich Ośrodków Pomocy w naszym regionie znajdziesz TUTAJ

 

 

Polecamy także:

Remontowy bałagan w mieście, czy ktoś to ogarnia?

Skomentuj artykuł!
- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię