Przestępcy wysadzili bankomat

0
POLICJA
POLICJA

W czwartek (18 lutego 2021 roku) w godzinach porannych, w Barlinku doszło do dość niespotykanej sytuacji. Nieznani sprawy dopuścili się wysadzenia bankomatu. To kolejna sytuacja tego typu jakiej dopuszczono się w Barlinku. 

18 lutego Barlinkiem wstrząsnęła eksplozja. Wysadzono bankomat zlokalizowany w budynku banku przy ulicy Szpitalnej. Efektem wybuchu było zniszczenie maszyny oraz pomieszczenia w jakim bankowam był ustawiony. Wybuch spowodował uruchomienie czujników dymu, co z kolei sprowadziło na miejsce barlinecką jednostkę Ochotniczej Straży Pożarnej.

Szcześliwie działania strażaków nie było potrzebne, gdyż obyło się bez pożaru. Na miejsce sprowadzeni zostali funkcjonariusze Policji. Przeprowadzone zostały odpowiednie czynności sprawdzające. Zabezpieczono m.in nagrania z monitoringu, co miejmy nadzieję wpłynie na szybkie odnalezienie bezczelnych sprawców.

To kolejna sytuacja tego typu. Przestępcy są coraz bardziej bezczelni i coraz śmielej sobie poczynają. Pozostaje mieć nadzieję, że Policjanci dzięki swoim działaniom, szybko zidentyfikują sprawców. W sytuacji takiej, sprawiedliwości musi stać się zadość.

Na facebookowej stronie Barlinek24.pl dostępne są zdjęcia przedstawiające „efekty” działania przestępców.

 

 

Dziś nad ranem, doszło do włamania do jednego z bankomatów przy Rondzie Bankowym w Barlinku. Na miejscu pracuje Policja. Zbieramy informacje w tej sprawie.

Opublikowany przez Barlinek24.pl Środa, 17 lutego 2021

Źródło: Barlinek24.pl

- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię