Premier Mateusz Morawiecki powołał z dniem 13 stycznia 2022 r. Mateusza Wagemanna na stanowisko II wicewojewody zachodniopomorskiego.

Mateusz Wagemann jest świetnym prawnikiem i społecznikiem, mocno zaangażowanym w życie Szczecina. Jestem przekonany, że jako wicewojewoda będzie godnie reprezentować Solidarną Polskę – tak skomentował nominację radny Dariusz Matecki. Jako przewodniczący Solidarnej Polski w województwie zachodniopomorskim opublikował również gratulacje w mediach społecznościowych:

Gratuluję panu mecenasowi Mateuszowi Wagemannowi objęcia stanowiska wicewojewody. Cieszę się, że będziemy mogli współpracować. To czas szczególnych wyzwań związanych z pandemią, ale także czas dynamicznego rozwoju Pomorza Zachodniego dzięki licznym rządowym programom inwestycyjnym – powiedział wojewoda Zbigniew Bogucki wręczając powołanie nowemu wicewojewodzie – czytamy w komunikacie prasowym.

Michał Wójcik z Solidarnej Polski również odniósł się do nominacji II wicewojewody Mateusza Wagemanna:

Jak wiemy z rozmowy w studio z mec. Mateuszem Wagemannem prowadzono wcześniej rozmowy dotyczące nominacji. Na wybór mec. Wagemanna wpłynęło jego doświadczenie zawodowe, wykształcenie oraz rekomendacja złożona przez Zbigniewa Ziobrę i Solidarną Polskę.

POLECAMY TAKŻE:

Szczecin: W sobotę marsz „1000 róż dla Maryi”. Mężczyźni przejdą ulicami miasta 

Nowy wicewojewoda zachodniopomorski. Mateusz Wagemann otrzymał nominację 

Szczecin: Mecze Pogoni tylko dla zaszczepionych? W sieci zawrzało 

 

Skomentuj artykuł!
- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię