Szczecin: W sobotę marsz „1000 róż dla Maryi”. Mężczyźni przejdą ulicami miasta

0
Fot. FB Wojownicy Maryi

W sobotę 15 stycznia b.r. odbędzie się marsz o religijnym charakterze pt. „1000 róż dla Maryi”. Mężczyźni przejdą ulicami Szczecina z różańcami w dłoni pokutując, oraz dziękując za Boże Łaski. 

W sobotę 15 stycznia b.r. ulicami Szczecina przejdzie marsz religijny zatytułowany „1000 róż dla Maryi”. Wydarzenie rozpocznie się o 6:00 w parafii pw. św. Jana Bosko przy ul. Witkiewicza, zaś koniec nastąpi w Sanktuarium Matki Bożej Fatmiskiej przy ul.  Rydla na os. Słonecznym.

To będzie męski marsz o charakterze pokutno-wynagradzającym. O marszu poinformowali na swoim profilu Facebook-owym „Wojownicy Maryi”.

W tych bardzo niespokojnych czasach, chwilach zwątpień, upadków, obojętności wielu stworzeń, pragniemy uciekać się do Maryi, do Jej Niepokalanego Serca by wypraszać łaski dla naszej Ojczyzny i modlić się o pokój nie tylko w naszym kraju ale i na świecie, o co prosiła nas Ona w Fatimie.
Pokój w Ojczyźnie zaczyna się od pokoju w naszych sercach, a kiedy my modlimy się różańcem to serca nasze przybliżają się do Niepokalanego Serca Maryi, do miłości, którą jest Ona cała, do pełni Jej łask.
Modlitwa różańcowa jest jak tulenie się w ramionach Dziewicy Maryi, Matki kazdego z nas, Królowej Polski, Królowej naszych rodzin, Krolowej bez zmazy pierworodnie poczętej.
Bądź z nami, a w sercu mając swoją rodzinę i naszą Ojczyznę – możemy przeczytać we wpisie.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w marszu.

POLECAMY TAKŻE:

Nowy wicewojewoda zachodniopomorski. Mateusz Wagemann otrzymał nominację. 

Szczecin: Mecze Pogoni tylko dla zaszczepionych? W sieci zawrzało 

Kolizje, wypadki i urazy, a ZDiTM nie widzi problemu

Skomentuj artykuł!
- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię