Stargard: Kamienice niemal jak nowe

0
Foto: UM w Stargardzie

W Stargardzie trwa remont kolejnego budynku, należącego do Stargardzkiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego. Odnawiane są nie tylko elewacje starych kamienic. Lokatorzy budynków zyskują też centralne ogrzewanie i ciepłą wodę z sieci miejskiej. W ramach inwestycji wykonywane są również toalety w mieszkaniach.

Stargard: Kamienice niemal jak nowe

Już wkrótce nowy wygląd i funkcjonalność zyskają kamienice przy ul. M. Konopnickiej 2 i 3. To nie tylko poprawa estetyki tej części miasta, ale również większe bezpieczeństwo i wygoda mieszkańców. Przy tej ulicy prawie skończony jest też budynek nr 10.

Elewacje budynków są docieplane a klatki schodowe modernizowane. W ramach inwestycji wykonywane są również toalety w mieszkaniach, w których do tej pory ich nie było.

STBS sukcesywnie remontuje kolejne kamienice w różnych częściach miasta. W ubiegłym roku przy ul. M. Konopnickiej blask odzyskał budynek nr 8. Wcześniej odnowiono również kamienice na pl. Św. Ducha 26, ul. S. Czarnieckiego 19, ul. Bogusława IV 22 i ul. Wojska Polskiego 78a.

Polecamy także:
Żaglowiec „Sztandart” zaprasza mieszkańców Szczecina do bycia częścią załogi
Dobre wieści dotyczące szczecińskiej Syrenki
Żaglowce płyną już do Szczecina

Skomentuj artykuł!
- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię