Stargard: Nakrętki z „serca” dla Adama

0

27 letni Adam Fiedziuszko zmaga się ze skutkami udaru niedokrwiennego rdzenia. Przez cały wrzesień i październik zysk ze sprzedaży plastikowych nakrętek wrzucanych do serca przed Urzędem Miejskim w Stargardzie wesprze rehabilitację Pana Adama. Zebrane środki pomogą w systematycznych ćwiczeniach, które mogą pomóc mu powrócić do sprawności.

Stargard: Nakrętki z „serca” dla Adama

27 letni Adam Fiedziuszko ojcem trójki małych dzieci.. W ubiegłym roku, pracując w szczecińskiej stoczni, doznał ciężkiego udaru, który skutkował niedowładem czterokończynowym. Przez 82 dni jego stan był bardzo ciężki, przez cały ten czas przebywał na oddziale intensywnej terapii. Obecnie potrzebuje ciągłej i intensywnej rehabilitacji. Zabiegi i ćwiczenia przynoszą rezultaty, ale są bardzo kosztowne.

Pomoc potrzebującym i jednocześnie troska o środowisko naturalne, tak w jednym zdaniu można podsumować akcję Urzędu Miejskiego w Stargardzie. Metalowe serce przed Urzędem Miejskim to miejsce, gdzie stargardzianie mogą pomóc innym, każdy może tu wrzucić zebrane nakrętki, które trafiają do potrzebujących. Osoby chcące wspomóc Pana Adama, mogą wrzucić plastikowe nakrętki do czerwonego serca, które stoi  przy ul. S. Czarnieckiego 17.

Każda osoba z niepełnosprawnościami lub jej opiekun może takie odpady odebrać, a za pieniądze z ich sprzedaży sfinansować np. zakup leków lub rehabilitację. Więcej o akcji „MIEJskie SERCE” w Stgargardzie tutaj. Kilogram plastiku w skupie ma wartość kilkudziesięciu groszy. To również ekologiczne działanie.

Polecamy także:
12. Dywizja Zmechanizowana jedzie na ćwiczenia na wschodnią granicę
Znany szczeciński bloger broni Beaty Kozidrak i sam przyznaje się do prowadzenia auta „pod wpływem”
Od poniedziałku mniej pociągów na stacji Szczecin Główny

Skomentuj artykuł!
- Bezpłatna pomoc prawna -Bezpłatna Pomoc Prawna na Pomorzu Zachodnim

SKOMENTUJ:

Wpisz swój komentarz
Wpis swoje imię